Yukarı

Koton 2016-2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu

2016-2017 Sonbahar Kış Koton Koleksiyonu yazın bu son günlerin de Swissotel de düzenlenen şık bir defile ile bekleyenlere tanıtıldı . Moda tutkunlarının beğenilerine sunulan Koton Sonbahar Kış Koleksiyonu bu sezon da tema olarak country stilini kullanmış. Estetik ve zarif parçalardan oluşan koleksiyon da bol dökümlü salaş pantolonlar var. İspanyol paça modeller , kare desenli ekose etekler , balıkçı yaka kazaklar , pelerinler , klasik kısa mantolar , şık abiyeler ve spor tarz kıyafetler ile geçmişin kokusunu bu günlere taşımış diyebiliriz marka için.
Günün her anın da kullanabileceğiniz parçalar , özel davet kıyafetleri , çalışan kadınlar için şık ofis kıyafetleri , spor tarzı sevenler için de son derece modern parçalar inanılmaz bir çekicilikle sunulmuş . Renkler , desenler ve şık kaliteli kumaşlar gibi trikolar ve şık detayların göz doldurduğu Moda tasarımları ile her kadının giyim zevkine uygun etkileyici seçenekler var koleksiyonda.
2016-2017 Sonbahar Kış Koton Defilesi içinden sizlerin de beğeneceğinizi düşündüğümüz en etkileyici modelleri seçerek bir arada topladık. Yeni sezon da koton tasarımları arasından şık seçimler yapmak istiyorsanız eğer sizlere kolaylık sağlayacak bu harika parçaları  incelemenizi öneririz .

 

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort