to top

Koç Burcu ile Koç Burcunun Uyumu

Koç Burcu İle Koç Burcu Uyumu

Bu beraberlik çok enerjik ve heyecanli olacaktir. Koçlarin güçlü fikirleri vardir. Herseyden önce ben diyerek hareket ederler. Aranizdaki güç savasindan kurtulabilirseniz, birlikte çok eglenebilirsiniz. Birbirinizle yarismayin ve rekabet duygunuzu dis dünyaya yöneltin.

Iki Koç`un beraberliginden kivilcimlar çikabilir. Elele verdiginiz takdirde çok sey basarabilirsiniz. Ikinizde her zaman büyük düsünürsünüz, ulasamayacaginiz hiç bir hedef yok gibi.

Risk almayi seven, girisimci Koç ile ortak olabilirsiniz. Yalniz birbirinize akil vermeye kalkismayin. Koç burcu kendisine akil verilmesinden ya da emir almaktan nefret eder. Bu engeli asabilirseniz birlikte büyük basarilar elde edebilirsiniz.

Ikinizde ateş elementisiniz. Pratik sayilmazsiniz ve ayaklariniz yere saglam basmaz. Dogum haritanizda toprak elementi burçlar varsa iliskiniz için iyi olacaktir. Ikinizde gözü kapali risk almayi sevdiginiz için zor durumda kalabilirsiniz.

Ateşli Koç burcunun seks hayati mükemmel gitmiyorsa aldatıldığından şüphelenmeye baslar. Aceleci ve sabırsız Koç biraz yavaşlayıp seksin tadını  çıkarmayı öğrenmelidir.Koçlar arada bir tos vururlar ama arkasından zevkli ve tutkulu barışmalar gelir.

Aysegul

Sorry, the comment form is closed at this time.