Yukarı

Kışın Vazgeçilmezi Boğazlı Kazaklar

Moda dünyasının en sevilen parçalarından biri olan boğazlı kazak modelleri, Kış aylarında yükselişe geçen parçalar arasında geliyor. Hem sıcacık tutan hem de üst bedeni olduğundan daha uzun göstermeyi sağlayan boğazlı kazak modelleri her sezon zirvede kalmayı başarıyor.
Kazakları neredeyse her tür kıyafet ile kombinleyebilirsiniz. Kalem etekler, pileli etekler, şort ve pantolonlarla oldukça şık kombinler yapabilmeniz mümkün. Bu yıl kazaklarda upuzun kolları görmekteyiz. Böylece ellerinizi de soğuğa karşı korumuş olacaksınız. Fakat çalışma hayatında bu kazaklar çok da kullanışlı olmayabilir. Bu nedenledir ki biz size her daim kullanabileceğiniz bir kaç kazak modeli sunacağız.
Peki Kış aylarının büyük bir kısmını geçireceğimiz boğazlı kazak modellerini nasıl kombinleyebiliriz? Boğazlı kazak modelleri genel olarak salaş ve bol kesimli olarak üretilir. Üzerinde bulunan örgü desenleri nedeni ile de dikkati göğüs bölgesine çeker. Bu sebeple boğazlı kazak modellerini çok büyük göğüs ölçüsüne sahip olan bayanların çok dikkatli tercih etmesi gerekir.

Boğazlı kazak modellerini kendi zevkine göre şık veya spor kombinler elde etmeniz mümkün. Dar kalem etekler ve topuklu bot modelleri ile kombinleyebileceğiniz boğazlı kazakları deri ceketlerle tamamlayarak hem sokak modasına uyum sağlayabilir hem de spor şık bir stile imza atabilirsin.

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort