to top

Kısa boylu kadınlar ne tür gece kıyafeti giymeli?

Kısa boylu iseniz bunu hiç dert etmenize gerek yok. Çünkü kısa boy çözümü olan bir avantajdır. Topuklu ayakkabılarla bu sorunu çözebilirsiniz. Bir kadını en zarif gösteren aksesuardır topuklu ayakkabılar. Kısa boylu hanımlar bu aksesuarı en güzel şekilde taşırken, uzun boylu hanımlar babet veya kısa topuk giymek zorunda kalırlar. Bu durumda bir bayan için estetik değildir.

kisa-boylular-nasil-giyinmeli

 

Kısa boylu bayanlar her zaman topuklu giyme ihtiyacı hissettiklerinden dolayı, topuklu ayakkabıyı kamufle etmek adına uzun elbiseler kısa boylu hanımların ilk tercihi olmalıdırlar.

Kısa boylu ve kilolu hanımlar tercih ettikleri elbiselerde kumaşların dokusuna dikkat etmeli ağır şifonların ve uçuşan kumaşların olduğu elbiseleri giymemelidirler.

Kısa boylu zarif, narin bayanlar ise istediği elbiseyi giyebilirler. Uçuşan elbiseler onlara çok yakışır.

Aslında özel günlerde boy öneminden ziyade mekana uygun elbise tercih etmek daha önemlidir. Bazı kısa boylu hanımlar ise kısa elbiseleri tercih ederler. Bu elbiselerin boyları mini ile midi arasında olursa doğru bir tercih yapmış olunur. Fakat yine de elbisenin kesimleri ve parıltıları da büyük önem taşır.

 

büyükbeden1 büyük-beden-abiye-modelleri

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.