Yukarı

Kış Gelinlerine Makyaj Önerileri

Gelinlik seçimi kadar gelin makyajına da titizlik gösterilmelidir. Çünkü gelinliğiniz ne kadar güzel olursa olsun eğer doğru makyajı yaptırmazsanız yıllardır hayalini kurduğunuz en özel gününüzde itici görünebilirsiniz. Bu yüzden gelin makyajı yaptıracağınız yeri hassasiyetle araştırmalı ve gereken karşılıklı konuşmayı yaptıktan sonra kararınızı vermelisiniz. Her gelinin cilt yapısı, teni, yüz hattı birbirinden farklıdır. Bundan dolayı başka bir gelin adayında beğendiğiniz makyaj stilinin sizde hoş durması düşünülemez. Ama en azından renkler konusunda uzmanınızla konuşarak size uygun ortak bir tarz bulabilirsiniz.

Kış mevsiminde diğer mevsimlere nazaran daha doğal gözleri ön plana çıkaran makyajlar tercih edilmelidir. Çünkü yaz mevsiminin parıltısı ve göz alıcılığı sayesinde yazın rengârenk makyajlara yer verilirken, kışın soğuk hava şartları nedeni ile mat veya nude makyajlar tercih edebilirsiniz. Fakat yine de çok sade makyajdan hoşlanmayan ve dikkat çekmek isteyen gelinler de kış makyajında kullanılan bordo rujları ve buğulu gözleri tercih edebilirler. Makyaj yaptırırken dikkat etmeniz gereken ise makyajınız gelinliğinizin saflığının önüne geçmemesi gerektiğidir.

Kısacası kış gelinleri gökkuşağı renklerinden uzak durmalıdır.Pastel tonlar, şeftali tonları ve buğulu tonlardaki makyajlar doğru yapıldığı takdirde size adeta buz perisi gibi gösterecektir. Ayrıca yoğun makyaj uzun süre cildinizde kalacağı için makyaj öncesi nemlendirici uygulamayı unutmayın…

Sizin için seçtiğimiz her zevke hitap edebilecek en güzel gelin makyajları…

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort