Yukarı

Kına Gecesi Mekanı Tilupa Spa

Kına gecesi özellikle kız tarafının düğün öncesi yaptığı heyecanlı özel günlerinden biridir. Bunun için özel olarak hizmet veren mekanlar bulunmaktadır. Onlardan biri de Tilupa Spa’dır. Dilerseniz mekan hakkında kısa bir bilgi almaya ne dersiniz?

Tulipa Spa Health Club 2005 yılından günümüze My Town Ispartakule, My World Europe, Biz Cevahir Hotel Mecidiyeköy, Crowne Plaza Harbiye ve Cevahir Asia Hotel Maltepe olmak üzere, spa ve fitness kulübü işletmeciliğinde sağlıklı ve kaliteli yaşam hedefi ile hizmet vermektedir.

Alışılmış fitness anlayışının dışında teknolojik altyapıya sahip makine parkuru farkı ile üyelerinin tüm gelişimlerini kulüp dışında da takip ederek sürekli yenilenen hizmet kalitesi ile kişiye özel eğitim anlayışını bir üst seviyeye taşımaya devam ediyor.

Tulipa Spa Health Club, Tükiye’nin en iyi mimarilerinde yer alan ve otel konseptlerindeki konfor ve rahatlığı yansıtan kulüplerinde, deneyimli güler yüzlü ekibi eşliğinde insana saygı felsefesi ile tüm detayları özenle sunmaktadır. üyelerini çok daha özel hissettirmektedir.Istanbul’un en stratejik lokasyonlarında yer alan Tulipa Spa Health Club’ta İstanbul’da toplam 45.000 m2 alanda yer alan Tulipa Spa Health Club, üyelerinin sağlıklı ve kaliteli yaşam için arzu ettikleri tüm konuları özenle değerlendirmektedir. Sevdikleriniz ile keyif içinde geçireceğiniz eğlenceli ortamlar, sürekli yenilenen sosyal aktiviteler, kişiye özel beslenme programları, güzellik ve sağlığınızı destekleyecek SPA ve kişisel bakım merkezinde çok daha özel olduğunuzu hissedeceksiniz.

Kesintisiz hizmet alabileceğiniz sayılardaki Cardio, Circuit ve Advance makineleri… serbest ağırlık… kapalı devre egzersiz… tenis kortu… golf sahası… Türkiye’nin en donanımlı SPA merkezi… kapalı/açık ve çocuk yüzme havuzları… aerobic/yoga/step salonu… basketbol sahası… Sertifikalı fitness eğitmenleri eşliğinde spinning aktiviteleri… futbol sahası… Türk hamamı, sauna, buhar ve masaj odaları… uzman eğitmenler eşliğinde spor yapma rahatlığı… Çocuk bakım bölümü… Ve Daha Fazlası…

tul

tul3

tul4

tul6

tul8

tulll

 

 

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort