Yukarı

Kına Gecesi Mekanı Koru İstanbul Kuruçeşme

Düğün öncesi kına gecesi önemlidir. Yeri, mekanı, organizasyonu kız tarafı tarafından özenle düşünülen törendir. Kına gecesi demek kız tarafı demektir. Kına gecenizi İstanbul’un eşsiz manzarası eşliğinde Kuruşçeşme’nin eşsiz mekanlarından Koru Kuruçeşme’de yapmaya ne dersiniz? Cool Kadın Dergisi okuyucuları olarak sizlere Koru İstanbul Kuruçeşme’yi tanıtıyoruz.

Koru İstanbul Kuruçeşme 700 kişilik kapasitesiyle ve konuklarınıza özel olarak organize edilen oturma planı imkânıyla keyifli davetlere imza atmanızı sağlıyor.

Boğaz’ın tartışmasız güzelliğini âşıklarıyla buluşturan, Koru İstanbul Kuruçeşme, eşsiz anılara ev sahipliği yapmak için sizi bekliyor.

Güvenli bir adım ile hayata başlamak size güç verir. Mezuniyet sonrası hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için atacağınız ilk adımınızda unutulmaz bir gece geçirmeniz için Koruİstanbul’un profesyonel ekibi yanınızda olacak.

Koru İstanbul, Ortaköy-Kuruçeşme arasında yer alan İstanbul’un tarihi korularından biridir. Defne, akçakesme, sakız ağacı, dişbudak, erguvan, zeytin ve ıhlamur ağaçlarıyla çevrili ve panoramik Boğaz manzarasına hâkim olan koru, 20 dönümlük yüzölçümüne sahiptir.
Koruda konuklarını en iyi şekilde ağırlamayı kendine görev edinmiş profesyonel bir ekip tarafından yönetilen 3 kapalı ve 1 açık mekân bulunmaktadır.

indir (4)images (6) images (7)images (8)images (9)images (10)indir (6)images (11)

 

 

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort