to top

Kilo Vermek İsteyenler İçin En İyi Kahvaltı Smoothie

Hepimiz biliyoruz ki kahvaltı günün en önemli öğünüdür. Gününüze doğru başlamak, gün boyunca enerji seviyenizi korumak için çok önemlidir. Her sabah kahvaltı yapmaktaki asıl mesele zaman olma eğilimindedir.

İşe ya da okula gitmeden önce sağlıklı bir kahvaltı hazırlamak için bazen zaman yetmeyebilir . Bu nedenle smoothies kahvaltıykestirmeden yapmanın en iyi yoludur. 

Smothieler Kendinizi gün için sağlıklı ve enerji dolu hissedebilmeniz ve harika hissetmenize yardımcı olacak çok sayıda temel besin maddesi içerebilirler. En sevdiğiniz meyve ve yeşilliklerin karışımını bir miktar süt veya yoğurtla karıştırıp tüketebilirsiniz. 

Size Avokadolu  bir smothie tarifi yapalım bu tarif, sizi saatlerce enerji dolu tutacak lezzetli bir smoothie içindir. Avokado sağlık üzerindeki olumlu etkilerinden dolayı  son zamanlarda oldukça popüler oldu. Avokado, sağlıklı besinler ve sağlıklı bir vücut için çok önemli olan iyi yağlarla doludur. Özellikle sağlıklı bir kalp.

 Avokado, K vitamini, C vitamini, B5 vitamini ve B6 gibi çeşitli vitaminler içerir. Ayrıca, lif ve potasyum gibi vücut için sağlıklı olan temel besinleri içerir. Sonuç olarak, avokado kandaki kolesterol seviyesini düşürmeye ve kalp krizi ve felci önlemeye yardımcı olabilir! Tüm şaşırtıcı sağlık yararları sayesinde, avokado güne başlamak için mükemmel bir besindir. 

Malzemeler:

  • 1 elma
  • Lahana veya ıspanak – İsterseniz ikisini de ekleyebilirsiniz
  • elma suyu
  • Avokado

Talimatlar:

  1. Elmayı küpler halinde doğrayın.
  2. Kök ıspanak ve lahana doğrayın.
  3. Avokadoyu doğrayın.
  4. Tüm malzemeleri bir karıştırıcıya yerleştirin ve yumuşayana kadar karıştırın.
  5. Kıvamı koyu ise, inceltmek için biraz su eklemekten çekinmeyin.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.