to top

Kemal Tanca 2015 İlkbahar & Yaz Koleksiyonu

Kemal Tanca’nın 2015 İlkbahar & Yaz Koleksiyonunda yer alan uluslararası patentli Commado ayakkabılar ayağın şeklini ve hareketini tanıyor ve maksimum rahatlık için ayağa uyum sağlıyor.

Kemal Tanca’nın 2015 İlkbahar&Yaz koleksiyonu için İtalya’da ürettirdiği teknolojik tabanlar ile tasarlanan Commodo ayakkabılar rahatlığı önemseyen müşterileri için mağazalarda yerini aldı.

Uluslararası Patentli Taban Teknolojisi Commado’da!

Ayağın şekline ve hareketine göre şekil alan, ayağı saran yeni bir teknolojiye sahip tabanlı Commodo ayakkabılar uluslararası bir patente sahip.Commodo teknolojisinde yenilikçi materyaller ile hafifliği, dayanıklığı, gücü, elastikiyeti ve esnekliği bir arada bulmak mümkün oluyor.

Ayağın şeklini ve hareketini tanıyor ve ona göre rahatlık sağlıyor.

Commodo ayakkabı ayağı ve hareketlerini tanıyan,ayağa uyum sağlayan bir ayakkabı tabanı yaratarakmaksimum rahatlık sağlıyor. Ayağın şeklini alıp, ayağı sıkmadan sarıyor ve tüm hareketlerine ve deformasyonlara adapte oluyor.

Commodo teknoloji ile estetikten vazgeçmeden rahatlık mümkün.

Kemal Tanca 2015 İlkbahar & Yaz Koleksiyonu’nun  şık modelleri ile en beğenilenlerinden olan Commodo ayakkabılar giyildiği her an ayağa tam oturmak için en iyi şekli alıyor ve bunu estetikten ödün vermeden yapıyor.
 

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.