Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
Kaşlar Sabit: Favori 8 Kaş Maskarası

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

Kaşlar Sabit: Favori 8 Kaş Maskarası

Kimi kaşların hacime kimi kaşların doldurulmaya kimi kaşların ise yatıştırılmaya ihtiyacı var. Bu üçlü ihtiyacı giderebilecek ürünlerin başında kaş maskarası geliyor. Kullanımı oldukça pratik ve sonucu oldukça etkili olan kaş maskaraları kusursuz bir makyajın olmazsa olmazlarından. Kaşları kontrol altına alan transparan formüllerden tek uygulamayla hacim veren fiber ürünlere favori 8 kaş maskarasını keşfedin.

Charlotte Tilbury Legendary Brows
Charlotte Tillbury’nin kaş maskarasında dikkat çeken detay mini fırçası. Küçük olduğuna bakmayın, mini boyutu sayesinde orda olduğunu bilmediğiniz tüyleri bile keşfeden ürün daha dolu kaşlar sunuyor.

Marc Jacobs Beauty Brow Tamer Grooming Gel
Bazı kaşların hacmi ve doluluğu yerli yerindeyken onların yatıştırılmaya ve hizaya sokulmaya ihtiyacı var. Özel fırçasıyla bu transparan kaş maskarası Marc Jacobs’ın da kendi kaşlarını sabitlemesi için tasarlanmış, yani ürün o kadar etkili.

Benefit Gimme Brow Volumizing Eyebrow Gel
Tek uygulamayla daha yoğun, gür ve dolu bir kaş görünümüne ulaşırken kaşlarını sabitlemek isteyenler Benefit’in bu hacim veren kaş maskarasını mutlaka denemeli.

Anastasia Beverly Hills Brow Gel
Anastasia Beverly Hills’in kaş konusundaki uzmanlığını duymayan kaldı mı? Kaşları sabitlemekte oldukça etkili olan bu maskara aynı zamanda içeriğindeki papatya özleriyle de bakım yapıyor.

Maybelline Brow Precise Fiber Filler
Verdiği hacimle göz dolduran bir ürün daha. Maybelline’in bu kaş maskarası içeriğindeki fiber parçacıklarla daha yoğun ve karakterli kaşlara sahip olmanızı sağlıyor.

Eyeko Brow Gel
Kaşltaki boşlukları dolduran ve onları tüm gün yerinden kıpırdatmayan bu kaş jelinin rengi her kaş ve saç tonuyla uyumlu. Ayrıca ürün içeriğindeki keratin ve gingko biloba kaşlara bakım yapıyor.

Glossier Boy Brow
Dünya çapında meşhur bu kaş maskarası adının hakkını veriyor. Kremsi vax formülüyle kaşlara doğal bir hacim veren ürün, düzgünce taranıp sabitlemiş, doğal gür bir görünüm için olmazsa olmazlardan.

Mac Brow Set
Kaşlar sabit derken şaka yapmıyoruz. Mac’in bu maskarası suya dayanıklı formülüyle tüm gün kaşlarınızı yerli yerinde tutuyor, üstelik parlak sonucuyla ıslak bitişlki makyajlara ilham veriyor.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved