to top

Kalın Bilezik Modelleri

Kalın Bilezik Modelleri

Modanın büyük bir yeri olduğu doğrudur ve asla inkâr edilemez. Aksini iddia edenler yanlış bir tutum sergileyen birkaç insandan başka bir şey değildir. Modanın da birçok alanı vardır. Biz bugün size modanın bilezik kısmını anlatmayı planlıyor ve programlıyoruz. Sizin de bildiğiniz üzere bilezikler bayanlarımızın modanın bel kemiğidir. Kadınlarımızın kolunda ki ihtişamı belirleyen ve arz eder ve bizce bir araç değil amaçtır. Bu senenin yeni modası kalın bilezik modelleridir. Bir hayli revaçta olan ve kadının kolunda ki ihtişamı arttıran kalın bilezik modelleri çok tatlı ve güzel durmaktadır.

Neden Kalın Bilezik?

Bunun birçok nedeni vardır aslında fakat kalın bilezik modelleri incelerine ve diğer modellere göre daha büyük yer kaplar yani tabiri caizse hanımların ihtişamını arttırır. Üzerine incelerine nazaran daha fazla desen yapılabilir. Bu desenler genellikle modaya uygun olmakla birlikte şık tasarımlara öncülük eder.

Satıcılar tarafından daha doğrusunu söylemek gerekirse satıcı ve üretici bazlı düşünmemiz gerekirse kalın bilezik modellerinin daha şık, daha büyük ve moda takibi desenlerinin yanı sıra kuyumcular ve üreticiler tarafından da daha fazla tutulmasının ve barındırılmasının nedeni de kar marjının daha fazla maliyetinin düşük olmasından kaynaklanmaktadır.

Özellikle ülkemizde altına verilen önem çok fazladır. Bundan dolayı düğün, nişan, kına gibi kültürümüzün beraberinde getirdiği gelenek ve göreneklerden dolayı altın büyük bir ehemmiyet yani önem taşımaktadır.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.