Yukarı

Jiletle Bebek Gibi Bir Tene Kavuşun

Piyasada tüy almak için satılan bir çok ürün çeşidi bulunmaktadır. Bunların en eski ve daha çok tercih edileni jilettir. Öncelikle şu konuda bir anlaşmamız gerek: Jiletin, tüyleri daha çok ve daha kalın çıkarttığı söylentisi koca bir yalandır. Kılları kökten almadığı ve kestiği için size daha kalın gözükürler sadece.

Son zamanlarda kadınlar için üretilen jiletlerde de çeşitlik sağlanmışken bu konforu henüz tatmayanlar varsa onlara en güzel yolundan anlatalım istedik.
Bu izleyeceğiniz 7 adımla vücudunuzdaki istemediğiniz tüylerden jilet yardımıyla kurtulabilir, beklediğinizden daha mükemmel bir sonuç elde edebilirsiniz!

Biraz kırpın!
Son işlemin üzerinden biraz zaman geçtiyse jiletlemeden önce tıraş makinasıyla ya da bir makas yardımıyla fazla uzun olan tüyleri kesmenizde yarar var.
Bu hem daha sağlıklı jiletlemenizi sağlar, hem de daha iyi bir sonuç ortaya çıkar.

Taze bir jilet!
Her tıraşlama işlemi sonrası jiletinizi değiştirmek zorunda değilsiniz tabii, ama değiştirirseniz çok iyi olur
Özellikle bikini bölgenizdeki tüylerden kurtulmak istiyorsanız taze bir jilet kullanmanızı öneririz. Kıvrımlı alanlar için en iyi sonucu daha önce hiç kullanılmamış bir jilet sağlayacaktır.

Suyla yumuşatın!
Cildiniz yumuşak olduğunda tıraşlamak daha kolaydır.
Yumuşak olduğundan emin olmak için küvetin içinde birkaç dakika bekleyebilir ya da tam bir duş insanıysanız jiletleme işlemini duş sırasında yapabilirsiniz.
Yumuşak ciltte jilet kızarıklığı ve tahrişi daha yaz olur.

Peeling!
Tıraşlama işlemi öncesi peeling mükemmel bir fikir olabilir!
Kuruluğu ortadan kaldırır ve jilet için size pürüzsüz bir yüzey verir. Özellikle kuru ve sert bir cilde sahipseniz bu işlemi tıraşlama öncesi mutlaka uygulamalısınız.

Doğru tıraş kremi seçimi!
Her tıraş kremi aynı değildir. Bazıları hassas cildinizi rahatsız edebilir, bazılarıysa tıraş için en uygun krem sayılmayabilir.
Bir alternatif olarak Dove’un duş jellerini tercih edebilirsiniz, bilhassa da hassas ciltliyseniz.

Nemlendirmeyi unutmayın!
Tıraş sonrası hassas ciltler için olan bir nemlendiriciyi mutlaka uygulamalısınız! Nemlendirici, tıraş sonrası cildinizi yatıştırır, oluşacak tahrişin ve diken diken görünümün önüne geçmenizde yardımcı olur.
Söz konusu vajinal bölgenizse, herhangi bir mantar riskine karşın bu tarz losyonları dikkatli kullanmanızda yarar var.

Nefes alan kumaşlar!
Biliyoruz, bebeksi bir tene kavuşmuşken ipek külotlarınızdan vazgeçmeniz biraz zor olabilir ama bu tarz nefes almayan kumaşlar tahrişe yol açabilir.
Bu nedenle pamuklu kumaşları tercih etmenizde yarar var

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort