Yukarı

Jessica Biel’in Kırmızı Halı Makyajı için 5 Kilit Ürün

Güzellik başa bela mıdır sizce? Verdiği röportajlarda, kusursuz güzelliği gerekçesiyle uzun bir dönem Hollywood’da istediği rolleri alamadığını vurgulayan Jessica Biel, The Sinner dizisinde canlandırdığı Cora Tannetti karakteriyle nihayet hak ettiği başarıyı elde etti.

Dışarıdan bakıldığında mutlu görünen bir annenin çalkantılı iç dünyasını ekrana yansıtan oyuncu, Emmy Ödül Töreni’ne Ralph & Russo parıltılı beyaz couture elbiseyle katıldı. En az kostüm seçimi kadar dikkat çeken bir başka unsur, Biel’ın yalın ve modern makyajıydı.

Makyaj artisti Kara Yoshimoto Bua, işe bakışlardaki yorgunluğu yatıştıran ve cildi canlandıran bir gözaltı nem maskesiyle başladı. Makyajda hiç pudra kullanmayan Bua, pembe tonlardaki allığı kalın fırçayla elmacık kemiklerine dağıttı. Ancak makyajın en çok beğeni gören noktası Biel’ın pembe dudaklarıydı. Bua, dudaklarda yer yer bulanık bir görünüm elde etmek için önce böğürtlen tonlarında mat ruju ince bir kat olarak dudaklara uyguladı. Ardından dudak çizgisinden iç kısımlara doğru serçe parmağıyla ruju iyice dağıttı ve yalnızca rimel kullandığı sade gözlerle, Biel’ın dolgun dudaklarını makyajın odağına aldı.

Geçtiğimiz aylarda En İyi Kadın Oyuncu Emmy Ödülü’ne aday gösterilen Jessica Biel, törende başarısıyla olduğu kadar güzellik tercihleriyle de ön plandaydı. Otuz altı yaşındaki yıldızın çok konuşulan kırmızı halı makyajına yakından bakıyoruz.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort