Yukarı

İstikbal Halı Modelleri

İstikbal Halılarda mobilyaları kadar trend. Bir çok ürün seçeneği ile karar vermekte zorlanabilirsiniz. Fakat modellerin yanı sıra kullanılan malzemeye de özen göstermelisiniz. İstikbal yenilikçi, modern ve son teknoloji ile üretilen İstikbal Halılar evinize şıklık katarken, StressFree özelliği ile vücudunuzdakı negatif elektriği alarak, stresin azalmasına yardımcı olur.

Halı kullanımında ise dikkat etmeniz gerekenler şöyle;

  • Halı için düzenli temizlik şarttır. Düzenli bakım, kir ve lekelerin görünürlüğünü, halı içerisine sıkışmış kirlerden kaynaklı aşınmayı minimum düzeye indirmekte, ilk günkü görünümünün korunmasını sağlamakta ve halının efektif ömrünü uzatmaktadır.
  •  Halının bütün yüzeyi; güçlü ve tercihen fırçalı elektrik süpürgesiyle, halı üzerindeki trafik yoğunluğuna bağlı olarak, günlük veya haftada en az iki kere süpürülmelidir. Süpürme işlemi, halının hav ipliklerinin süpürme yönünde ve yavaş hareketlerle yapılmalıdır.
  •  Halıların uzun süreli kullanılabilmesi için yıkanmaması, çırpılmaması ve dövülmemesi gerekmektedir.
    Halı; şampuan ve su karışımı ile elde edilen köpük ile silinerek temizlenmelidir. Köpük haricindeki şampuanlı su ile temizlenmesi durumunda, halı üzerinde kalıcı lekeler oluşabilmektedir. Unutulmamalıdır ki, su da halılar için kirletici bir maddedir.
  • Temizlikten sonra halı kısa sürede kurutulmalı ve nemli bırakılmamalıdır. Kurutma işlemi, halının alt kısmı üst yüzeye gelecek şekilde kızgın olmayan güneş ortamında yapılmalıdır.

 

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort