Yukarı

Islak Saç Modeline Uygun Makyaj Nasıl Yapılır?

Islak gibi görünen saçlar genelde geriye doğru taranan ve sabitlenen saç modelleridir. Islak saç gerek kısa gerekse uzun saçlarda oldukça hoş ve seksi bir görünür.

Geriye taranmış ıslak saç modellerinde yüz hatları daha net ortaya çıkar. Bu yüzden bu saç modelinde yapılan makyajın doğru yapılması gerekir.

islak-sac-modelleri-1

Koyu renk ruj

Bordo, fuşya, mürdüm, koyu pembe gibi renkler bu tarz saç modellerine çok yakışacaktır. Makyajın diğer kısmı doğal ve sade olmalıdır. Bu tarz rujlar yüzünüzü elegan ve seksi gösterecektir.

Dumanlı göz makyajı

Bu tarz saçlara koyu ve boğucu renkli farlarla dumanlı göz makyajı size çok yakışacaktır ve cesur bir görünüm kazandıracaktır.

ıslak saç 3

Vamp makyaj

Her ne kadar koyu renk dudaklara koyu renk göz makyajı uymaz deseler de ıslak ve geriye taranmış saçlarda bu makyaj trendi yüzünüze çok yakışacaktır.

Mat siyah bir kalemle gözünüzün üzerine sürün. Ardından bir fırça yardımıyla kalemi dağıtın. Kirpik diplerinize kalemi göz içinden dışına doğru çapraz şekilde sürün ve fırçayla dağıtın. Ardından kirpiklerinize rimel sürün. Daha sonra kırmızı bir ruj sürerek makyajınızı tamamlayın.

islak-saclar-2

Kontür

 

Bu saç modelinde önemli olan detay yüzünüzü heykel gibi donuk ve mat göstermek olacaktır. Bunun için cilt tonunuzla eşit bir stik fondöten kullanmanız gerekiyor. Kontür içinde koyu renk fondöten kullanmanız çok iyi olacaktır. Elmacık kemiklerinizin altına stik fondöteni ince bir şekilde hat çizin ardından koyu renk fondöteni yukarı doğru iyice dağıtın.

Kontür için piyasada bulunan 4 tondan oluşan kremsi kontür paletinden alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort