to top

İş yemekleri için kombin önerileri

Günlük yaşantınızda olduğu gibi iş hayatınızda da ilk izlenim son derece önemlidir. Karşınızdakilere güçlü bir duruş sergilemek sizi hem ortamda hem de iş hayatında bir adım öne çıkarır. Bu sebeple iş görüşmelerinde, iş toplantılarınızda ya da iş yemeklerinizde kullanacağınız kombinler son derece önemli bir noktadır.

Kombinlerinizi hazırlarken göz önünde bulundurmanız gereken ilk detay mekanın nasıl bir yer olduğudur. Şık ve ağır bir mekanda bir yemekte olacaksanız ona göre, eğlenceli bir mekanda olacaksanız yine ona uygun olarak giyinmeniz son derece önemlidir.

Eğer uzun boylu ve zayıf biriyseniz size önerimiz diz altına kadar uzanan siyah bir elbise olacaktır. Yine siyah bir çanta ile kıyafetinizi destekleyebilirsiniz.

siyah

Çekiciliğinizi kullanarak karşınızdakini etkilemek ama aynı zamanda ciddiyetinizi de korumak için dar ve belki de dantel detaylı siyah bir elbise ile yine siyah bir çanta kombini işinize yarayabilir!

Uzun-Kollu-Siyah-Dantelli-Elbise

Eğer ki bacak boyunuz uzun ve beliniz de ince ise ceket – pantolon ikilisi sizin için ideal bir seçim olacaktır. İş görüşmelerinde sıklıkla tercih edilmektedir.

ceket-pantolon-kombine-4

 

ikoncan

Sorry, the comment form is closed at this time.