Yukarı

International Congress on Mental Health

Kongre / Psikoloji

13 Mayıs 2016, Cuma – 15 Mayıs 2016, Pazar

09:00 – 20:00

Ücretli

0 212 327 02 33

 

 

Sevgili Meslektaşımız;

13-15 Mayıs 2016 tarihi’nde ilk kez İstanbul’da yapacağımız 1.Uluslararası Ruh Sağlığı Kongresi(ICOME)’ ni size duyurmaktan ve sizi davet etmekten mutluluk duyuyoruz.ICOME, Albert Ellis Türkiye Temsilciliği tarafından organize edilmektedir. (www.aeeturkiye.org). Konferansımızın Teması; “21.yy’da Ruh Sağlığı İçin Kanıta Dayalı Müdahaleler” dir. Konferansımızın da konusu olan “ Kanıta Dayalı Pratik” teknikleri, sağlık sistemleri ve sağlık politikasının önemli bir özelliği haline gelmiştir. Akılcı Duygusal ve Bilişsel-Davranışçı terapistler; kendi çalışmalarının,teorilerinin ve tekniklerinin doğruluğu üzerinde çalışmak amacıyla kanıtlar elde etmeye çalışıyorlar. Bizde, ruh sağlığı çalışmalarının genel spektrumu çerçevesinde, onların bu deneysel ve teorik çalışmalarının ve eleştirel paradigmalarının yansıtılması,sunulması ve araştırılması için onları ediyoruz.Biz,özellikle, farklı ruh sağlığı müdahaleleri ve bu müdahalelerin etkinliğini karşılaştırmak için ayrıntılı olarak anlatılmış olan deneysel yaklaşımları desteklemekteyiz.

Kongremizin amacı,araştırmacılar,bilimadamları,üniversitedeki akademisyenler,uzmanlar,şirketler,enstitüler,topluluklar,acentalar,dernekler ve toplum içinde bu konuyla ilgilnenen kişilerinruh sağlığı hakkındaki dünya çapındaki en yeni gelişmelerle ilgili fikirlerini, birbirleriyle paylaşma,tartışma ve ortaya yeni fikirler çıkartmalarına ortam sağlamaktır.

Dear Colleague,
We are delighted to announce the call for papers for the first International Congress on Mental Health (ICOME) to be held in Istanbul, Turkey, between 13-15t May, 2016. ICOME will be organized by the Turkey Affiliated Center of Albert Ellis Institute (www.aeeturkiye.org).The theme of the conference is: “Evidence-Based Interventions for Mental Health in the 21st Century”. The evidence-based practice movement has become an important feature of health care systems and health care policy. Rational Emotive & Cognitive-Behavioral therapists seek to acquire evidence to determine the accuracy of their theories and effectiveness of their techniques. We welcome the submission of empirical and theoretical papers from across the full spectrum of mental health as well as those which critically engage and reflect upon research paradigms and methods. We would particularly encourage contributions which detail empirical approaches to comparing different mental health interventions and demonstrate the effectiveness of these interventions.

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort