Yukarı

Instagramın 6 minimalist takı hesapları

Tüm dünyanın görmesi için özel hazırladığımız bu haberimiz sizin tarzınızı tamamlamanız için bir fırsat olacağına inanıyoruz. Siyah ve geometrik detaylı bu takılar minimalist duruşu ile de tarzınızı ve farklılığınızı yasıtacak. İşte uğramadan duramayacağınız ınstagramın takı fenomenleri…

 

les_bijoux_de_sophie_buhai_sur_instagram_1130-jpeg_north_1160x_white

sophie Buhai

Bu Amerikalı tasarımcının web sitesinde ilk bakışta, sesi ayarlanmalıdır. Sepya ve siyah-beyaz fotoğraf oluşan muhteşem bir moodboard onun muhteşem altın tasarımları bir dizi ile noktalannmış olup onu çeşitli ilham yoluyla özel takı üreticisinin dikkatli yaratıcı süreci olmaktadır.  Büyük, küçük herkes tarafından en çok beğeni toplayan tasarımı ise onun çakıl kolye tasarımı.

 

les_bijoux_d_ursa_major_sur_instagram_2852-jpeg_north_1160x_white

Büyükayı
Ursa Major,  “Karayip Denizi” ismini verdiği koleksiyonunda, gizli harikaları keşfedilmek adına bir tekne ile yola çıkmayı hayal ederek esinlendiği markası 2009 yılında doğdu, San Francisco ve Manhattan arasında Kate Jones jetleri gibi güzel hazırlanmış minimalist takı oluşturma, tasarımcının son çizgi N ° 4 güzel ham berrak mavi suları anımsatan taşlar ve Picasso’nun eserleri ile her zamankinden daha da fazla geometrik çizgilere yer vermiş.

 

 

les_bijoux_de_kova_sur_instagram_6372-jpeg_north_1160x_white

Kova

Rus soyut sanatı ile birleşen tasarımlarda kulak manşetleri ve elmas yüzükler ön planda. İlk koleksiyonu ile adeta takı severleri büyüledi diyebiliriz. Ziyaret etmenizde fayda var.

 

 

les_bijoux_de_luz_ortiz_sur_instagram_5451-jpeg_north_1160x_white

Luz Ortiz

New York merkezli bu tasarımlar ise bir dergi olarak da karşımıza çıkıyor. Genel anlamda şekilleri organik olarak, yani doğal şekillerden tercih ediyorlar.

 

 

les_bijoux_de_tom_wood_sur_instagram_3205-jpeg_north_1160x_white

Tom Wood

Norveçli tasarımcılar zamansız olarak tasarladıkları bu takılarda mühürlerden yola çıkmışlar ve ınstagram hesaplarında sergilemişler…

 

 

les_bijoux_de_ming_yu_wang_sur_instagram_3931-jpeg_north_1160x_white

 

Ming Yu Wang

Fırçalanmış gümüş, siyah ve mat altın Jennifer Wang’ın takı eğitimi alsa da avangart ruhunu kaybetmemiştir. Adeta bilim kurgu ruhu ile tasarladıkları takıları Instagramda çok beğeni topluyor.

 

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved