to top

INSTAGRAM’DA ERİŞİMİ VE ETKİNLİĞİ NASIL GİZLERİM?

Instagram, WhatsApp, Facebook Messenger ve Telegram örneğini takip eder ve en son güncellemeyle kullanıcıların takipçilerimizin en son erişim ve etkinliklerini görmelerine izin verir.

Ancak bu şekilde, sürekli olarak izleniyoruz: birçok kişiye hitap etmeyen, ancak kesinlikle çözülebilen bir durum. Son erişiminizi ve takipçilerinize en son etkinlikleri nasıl saklayacağınız aşağıda açıklanmıştırÜç küçük adımda, yöntem çok basittir: ilk olarak, uygulamanın sağ üstündeki seçenekleri seçmeniz gerekir. Bu noktada, farklı gruplamalardaki işlevleri içeren bir ekran açılır. Aşağıya doğru ilerleyin, kategorileri aktarın Arkadaşlarınızı davet edin, Kişileri ve Hesapları takip edin,  oradan Ayarlar’a gidersiniz.

 

Etkinliği göster durumu ve görünecektir diğer fonksiyonları arasında, yine aşağı kaydırın ve sadece popüler sosyal ağ üzerinde daha fazla gizlilik zevk, küçük düğme mavi tıklayarak kapatın, ama dikkat  edin ve etkinliklerinizi gizleme de WhatsApp ile olduğu gibi’ biraz, sen de takipçilerinin olanlar da asla göremezler.

 

Aysegul

Sorry, the comment form is closed at this time.