Yukarı

İlkbahar / Yaz 2017 Saç Trendleri

Güzelliğimizin en önemli aksesuarı olan saçlar için tasarımcılar her yıl yepyeni öneriler ile karşımıza çıkıyor. Bu yıl defilelere bakılırsa çok çeşitlilik ön planda olacak. Fakat en çok tercih edilecek olan model alçak at kuyrukları olacak. Tasarımcılar artık yüksek saçlardan sıkılmış olacak ki, bu yıl da doğal daha salaş saçları tercih ederken at kuyruğu modellerini ön planda tutmuş.

Bu yaz sarı saç kullanmak isteyenlere öneri rengimiz küllü sarılar ve gölgeler olacak.

spring_summer_2017_hair_colors_trends_ashy_blonde_hair

Kahverengi saçlarda ise bu yıl parlak renkleri öneriyoruz.

spring_summer_2017_hair_colors_trends_deep_brown_hair

Kırmızı renkler yerine bu yıl bir çok kişi zencefil rengi saçları tercih edeceğini düşünüyoruz.

spring_summer_2017_hair_colors_trends_red_hair

Renkli saçlara gelince geçen yıla oranla daha pastel ve soluk renkler tercih edilecek. Özellikle Avustralyalı model Fernanda Ly ile tüm dünyaya yayılan soluk şeker pembesi saçların revaçta olacağından eminiz. Mavi, yeşil ve sarı renklerde de soluk renkler tercih edilecek.

spring_summer_2017_hair_colors_trends_pastel_hair

Bu yıl balyaj yerine yine ombreler kullanacağız. Yılın ombre modeli ise şöyle; saç dipleri her zamanki gibi doğal olurken, diplerin hemen yanından başlanarak uç kısımlara doğru sanki güneş saçın rengini kendiliğinden açmışçasına boyanır.

spring_summer_2017_hair_colors_trends_balayage_highlights-1

Son olarak, Gucci defilesinin peruk görünümlü kıvrımlarından bahsedeceğiz. Volümlü bu kıvrımlar ve kabarık saçlar sezonun trendleri arasında.

İki yan bölmeler geri döndü. Lanvin, Louis Vuitton, Balmain , Jil Sander ve Prada gibi defilelerde gördüğümüz bu saç stili ile sevimli ve kadınsı görünebilirsiniz.

spring_summer_2017_hairstyles_trends_side_parted_hair

70’lerin stili ortadan bölünmüş eşit saçlar ise bu sezonun trendi. ortadan bölünmüş saçlarınızla yapacağınız alçak veya yüksek at kuyruğu modelleri bu yaz vazgeçilmeniz olacak.

spring_summer_2017_hairstyles_trends_center_parted_hair

Ne çok kalın ne de çok ince bukleler

spring_summer_2017_hairstyles_trends_curly_hair

 

 

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort