Yukarı

İlkbahar / Yaz 2017 Gözlük Modası

İlkbahar ve yazın moda trend raporlarını sizlere sunmaya cool kadın olarak şimdiden başladık. Bunun nedeni sizlere daha iyi hizmet verebilmek. Böylece bahara kadar alışveriş listenizi belirlleyebilir hangi markanın ürünlerinin size daha yakın olduğunu keşfedebilirsiniz.

Hala Büyük Boyutlu Gözlükleri Tercih Edebilirsiniz

Son bir kaç sezondur büyük gözlükler kullanmaktayız ve daha bir kaç sezon daha bu gözlükleri kullanmaya devam edeceğiz. Eğer güzel yuvarlak bakarak olsun Alice + Olivia güneş gözlüğü, çerçevesiz Phillip Lim havacılar veya non-geometrik Bibhu Mohapatra tasarımları, açıktan açığa büyük güneş gözlüğü kolaylıkla dünyayı sallayacak.

Geleceğe Dönüş

Tasarımcılar, bugüne kadar bilim kurgu filmleriyle ilişkili olan, siyah beyaz özelliklerle oynarken ve yaz 2017 güneş gözlüğünü fütüristik gözlüklere dönüştürürken bir görünüm yaratmaya çalışıyorlar. James Bond filmlerinde kullanılan gözlükleri bu bahar / yaz 2017 gözlük trendlerinin bir kısmında görüyoruz, bazıları ise X-Men tarzı.

Ashley Williams’ın gözlükleri kesinlikle o kalıba uyuyor gibi görünmekte farklı görünse de, hedefleri, hırsları ve çalışmaları ile ilerlemeye devam ettiğini göstermek isteyen bir kadın için tercih edilebilir bir tarz.

Çift Telli Güneş Gözlüğü

İleriki yılın pistlerinde geri kalanlar arasında göze çarpmaya devam ettikleri göz önünde bulundurduğumuzda, çift tel jantlar, 2017 bahar / yaz gözlüğü trend listelerinde de iyi bir yere sahip gibi görünüyor. En cool tel jantlar Clear lensler Byblos Milano sarı gözlükler kendilerini bir üst trend olmaya aday. Kesinlikle keşfetmek için eğlenceli bir tarz.

Renkli merceklere sahip güneş gözlüğü, baharda bir sıçrama yapacak gibi görünüyor; Phillip Lim, çift telli havyar güneş gözlüklerinde lila görünümüyle baharın güzelliğini ortaya çıkarıyor. Andrew GN’deki mükemmel dairesel merceklerde bile dolabın diğer bölümlerine dikkat çekerken, tamamlanmış görünmesi sağlanıyor.

Mükemmel Açıklama

Farklı renklerden funky şekillere, kalın jantlara ve tamamen gören tasarımlara kadar her şeyi içeren bu sezonda, soğutucu maviler de kedi gözleri ve pembemsi renkte ışıltılı gözlükleri, sarı renkte sıcak ve samimi gözlükleri görmek mümkün.

Kelebek kenarlı ince metallerle büyük kalın yapılar Fendi, Dolce & Gabbana ve Gucci tasarımlarında yer alıyor.

Plastik Güneş Gözlükleri

Burada malzeme önemsizdir, ancak jantların ve lenslerin bir arada mavi, sarı veya herhangi bir tonda olması, bu yaz 2017 gözlük trendinde, yanıp sönmeyen jantlar istiyorsanız bu gözlükleri değerlendirebilirsiniz.

Pembe renk merceklerine bir miktar parlaklık katmak, önümüzdeki aylarda trendin popülaritesini de arttırabilir.

Funky Geometri

Moda Haftası pistlerinde gördüğümüz bahar / yaz 2017 gözlük trendlerinin birçoğu aslında önümüzdeki yıl için güneş gözlüğü portföyünü çeşitlendiren korku veren bir geometri biçimine sahip gibi görünüyor.

Bu neredeyse beşgen şekiller içeren Marni , bakır hued Prada , modern kedi kelebek güneş gözlüğü karşılayan mavi renkli Marco De Vincenzo çift üçgen olduğu için bu tasarımlar oldukça eğlenceli.

Aviator Güneş Gözlüklerinde Ekleme

Kelebek Kanatlarında Daha İyi

En İyice Düz

Kedi Gözlükler

Mükemmel Çevreler

Mavi Lensler

Sunshine Lensesli Güneş Gözlüğü

Tüm Renklerdeki Güneş Gözlükleri

Parlak

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort