to top

İlk Buluşmanızda Bu Sorulardan Uzak Durun

İlk buluşma gününüz geldi çattı. Heyecanlı, mutlu ve bir o kadar da tatlı bir stres yaşıyorsunuz. Hoşlandığınız kişiyi tam olarak tanımadan, onu görmüş olmanın verdiği heyecanla paylaştığınız sırlar bazen başınıza dert açabilir.

Özellikle ilk buluşmanız ise bu durum aşkınızı tehlikeye sokabilir. İlişkiniz başlamadan bitebilir. Pişman olmak istemiyorsanız sizin için derlediğimiz 5 maddeye dikkat edin.

– Maddi durumunuzdan açıkça bahsetmeyin. Ekonomik olarak nasıl bir pozisyonda olduğunuzu, tatile gitmeyi sevdiğiniz ya da yapmaktan hoşlandıklarınız olarak üstü kapalı şekilde söyleyebilirsiniz.

– Eski sevgililerinizden ve ilişkilerinizden iyi ya da kötü bahsetmeyin. Kendiniz hakkında ne kadar az detay verirseniz onun gözünde o kadar gizemli olursunuz. Yapmanız gereken tek şey iyi bir dinleyici olmak ve onun hakkında fikir edinmeye çalışmak.

– Biz kadınlar kendimzle ilgili detayları anlatmaya bayılırız, fakat bu kez değil. İlk buluşmanız mümkün olduğunca yüzeysel geçmeli. Sadece eğlenmeye ve onu tanımaya çalışın.

– Herkesin ailesinde problemler olabilir ancak bunu ilk kez bir şeyler paylaştığınız birine anlatmanın alemi yok, hem de sizin hakkınızda fikir edinmeye çalışıyorken. Ayrıca aileniz, problemlerinizi daha yeni tanıştığınız birine anlatmanızı hak etmiyor.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.