to top

İlk buluşmada erkeklerin dikkat ettiği noktalar

Her ne kadar kadınlar tarafından erkeklerin ilk buluşmada çok az noktaya dikkat ettiği düşünülse de aslında erkekler tarzdan kokuya kadar birçok noktaya dikkat ediyor.

İlk buluşma genellikle kadınlar açısından gergin ya da stresli geçer. Günler öncesinden”Ne giyeceğim? Ne yapacağım? Acaba nasıl bir tavır sergilesem?”e kadar birçok soru sorulur ve cevabını bulmak için yakın arkadaşlara ya da güvenilir kimselerle bu konu uzun uzadıya tartışılır. Bütün bu sohbet havasında geçen tartışmaların sonucunda mutlaka içlerinden biri ”Sen boşuna kendini bu kadar sıkıyorsun. Sanki o senin düşündüğün kadar ince düşünüyor. Muhtemelen o sadece saçını tarayıp, tıraş olup gelecek. Bu dünyada erkek olmak varmış” diyecek ve herkesi buna inandıracaktır. Ancak şunu söylemeliyiz ki sandığınızın aksine erkekler de ilk buluşmada birçok noktaya dikkat ediyor.

İşte o noktalar…

Tarz

Dış görünüş önemli değil diyenlere aldanmayın. Bir erkeği etkilemek için önce kendinize has bir tarzınız olmalı. Tarzınıza hayran bırakmalısınız.

Saçlar

Saçlarınız her zaman temiz ve bakımlı olmalıdır. Onun karşısına, hele ki ilk buluşmaysa saçlarınıza en azından bir fön çekmeden gidiyim demeyin!

Makyaj

Makyajınızı olabildiğince doğal ve hafif yapın. Abartılı makyaj bir kadını itici göstermekte yeterli bir sebeptir.

Koku

Yanına yaklaştığınızda kokunuzdan etkilenmesi gerek. Gün bitip eve gittiğinde bile kokunuzu hatırlamalı hissetmelidir.

Topuklu ayakkabı

Erkeklerin bir kadında en çekici buldukları şey topuklu ayakkabılardır. Onu giydiğinizde her zaman dik durun ve özgüvenli bir şekilde yürüyün.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.