Yukarı

İlham Kaynağı Güzelliğiniz de Saklı Olan Parfüm

Koku dünyasının yeni nesil romantiğiyle tanışın. Londra merkezli Edition parfümleri, kokularla hikaye anlatmakla tanınıyor. Edition parfümlerinin kreatif yüzü Timothy Han, parfümlerini tasarlarken edebiyatın kült isimleri ve onların ikonik eserlerinden ilham alıyor.

Parfüm ve edebiyatın bu beklenmedik kesişmesi nefes kesen duyusal efekte sahip. Edition’un ilk parfümü She Came to Stay, ismini ve hikayesini Simone de Beauvoir’ın 1943 yılında basılan aynı isimdeki varoluşsal romanından alıyor.

Diğer tüm parfümler gibi unisex olan She Came to Stay’in kokusu insanın kendi algısı üzerine kurulu. Esansındaysa üst notalarda sardunya çiçeği, reyhan ve limon dikkat çekerken, alt notalarda çiçekleri dengeleyen odunsu kokular yer almakta.

Sarhoş edici etkisiyle kısa sürede koku dünyasının ‘’O’’ parfümü olmayı başaran ödüllü esansı ardından yeni bir klasik takip etti; On the Road. Jack Kerouac’ın 50’ler Amerika’sında çıktığı yolcuğu anlatan kitap her ne kadar Yeraltı Edebiyatı’na ait olsa da edebiyat dünyasında kült bir esere dönüşerek klasikler ve çok satanla arasında yerini aldı. Edition, sınırlı sayıda ürettikleri serilerine son olarak Yukio Mishima’nın başarılı eseri The Decay of the Angel’ı eklediler. Edebiyattan ilham alan parfüm tasarlayan Edition’ın felsefesi tam olarak kokunun ten üzerinde hikaye anlatması üzerine kurulu. Edition’ın yetenekli ve kreatif yaratıcısı Timothy Han, parfümünde iyi bir roman gibi yolcuğa çıkarması gerektiğine inanıyor.

Aysegul

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort