to top

İkizler- Terazi Burcu Uyumu

Ikizler Burcu İle Terazi Burcu Uyumu

Bu beraberlik çok hos olacaktir. Ikizler ve Terazi birbirlerinin ihtiyaçlarini dogal olarak karsilar. Terazi, kültürlü, entellektüel, terbiyeli, nazik, zarif, adil, iyimser ve mutlu bir insandir. Bu özelliklerinden dolayi da bulundugu ortama nese katar. Ikinizde hava elementi ve iletisimci oldugunuz için, iliskinizin büyük bir bölümü canli sohbetler ve ilginç konularla dolu olacaktir.

Terazi`de sizin gibi yerinde duramayan bir tiptir, eve tikilip kalmak ikinizide çildirtabilir. Terazi son moda restoranlari, klüpleri, kültürel aktiviteleri yakindan takip eder ve hemen herkesi tanir. Siz de sik sik uçakla uzak yerlere gitmek, hayatiniza yeni bir bakis açisi getirmek istersiniz. Terazi sizinle gelmekten büyük mutluluk duyacaktir. Zaten Terazi `ortaklar` burcudur. Birbirinizi yeni aktivitelerin içine sokarken beyninizin öbür yarisini bulmus olmaktan mutlu olacaksiniz.

Kavga ettiginiz zaman bu adilce olacak ve konuyu uzatmadan barisacaksiniz, ikinizde kin tutmazsiniz.

Terazi sizden daha fazla evlilik yanlışıdır, onun için ilişkinin başında gerçek niyetinizi söylemenizde fayda var. Hazır değilseniz zaman istemelisiniz. Terazi evli iken daha mutludur ve sizin gibi sıkıldığı  zaman kaçıp gitmez. Terazi, ikizleri sürprizleri ile çok mutlu ettiğinden ikizlerin bu ilişkiden sıkılıp gitme ihtimalide azdır. Evcimen Terazi sıcacık bir ev ortamı yaratır, evi de arkadaşları, aile üyeleri ile doldurarak herkesi eğlendirir.

Aysegul

Sorry, the comment form is closed at this time.