Yukarı

İki Tonlu Mutfak Dolabı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Mutfak evlerimizde en çok kullanılan odalardan biridir, bu yüzden estetik yatırım yapmamak için hiçbir sebep yoktur. Bu günlerde, iki tonlu mutfak dolapları herkesin gözünü kamaştırıyor .

Siz de, iki tonlu görünüme aşık olursanız, şanslısınız demektir. Çünkü oldukça tercih edilenler arasında yer almaktadır.

 

Bir odak noktası seçin

Bir kişinin bu eğilime girmesi için en yaygın yollardan biri, mekan için bir odak noktası haline gelmek için bir set kabin seçmektir. Bu durumda, bir mutfak  genellikle yerleşimdeki merkezi noktası nedeniyle seçilir. Kararınızı vermeden önce, bir renk sıçramasının gözü odanın çeşitli açılarına nasıl çekebileceğini görmek için alan planlama uygulamalarını kullanmayı düşünün.

 

Boyanın ötesini düşünün

Eğer cesur değilse endişelenmeyin. Bu görünümü uygulamak için başka birçok yol var. Bunlardan biri, dolap tasarımınızda iki ayrı malzeme kullanmaktır. Ahşap bir görünüm genellikle görünümün bir parçası için seçilir, ancak örneğin, odaya endüstriyel bir his vermek için; şık, modern bir görünüm veya cam ve alüminyum için laminatla karıştırın.

Altta koyulaş

 

Bu trendi kullanmanın bir diğer yaygın yolu, alt dolaplarınızda daha koyu bir renk ve üstte daha açık bir gölge kullanmaktır. Bir yandan bu görünüm işe yarar , çünkü alt kısımda  kalın bir renk kullanarak bir açıklama yapmanıza olanak tanır ve aynı zamanda alanı da toparlamanıza yardımcı olur. Diğer yandan, alanın daha büyük görünmesine de yardımcı olur, çünkü üst dolaplarınızın üzerindeki açık gölge gözün yukarı doğru çekilmesine yardımcı olur.

Kişisel zevkinize uygun bir görünüm oluşturmak için tasarım ilhamınız olarak bu yayındaki fikirleri kullanın. Sadece birkaç küçük ayarlamayla, gelecek yıllar boyunca seveceğiniz bir trend görünümü yaratabilirsiniz.

Aysegul

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved