to top

İğne Oyası Maydanoz Motifi Yapılışı

İğne Oyası Maydanoz Motifi Yapılışı; İğne oyalarının bitmek bilmeyen ve her biri bir diğerinden güzel olan bir çok motifi var. Bu yazımızda maydanoz olarak adlandırılan iğne oyası motifini sizlere sunuyoruz. Çok şık duran ve yapımı basit olan bu iğne oyası ile tülbent ve yazmaların kenarlarını süsleyebilir, güzelleştirebilirsiniz.

oya1

 

 

Örgü örmeyi seviyorsanız ve iğne oyası örmekten ayrıca hoşlanıyorsanız maydanoz motifi dışında sitemizde yer alan diğer iğne oyası motiflerini incelemenizi öneriyorum. Birbirinden güzel ve şık olan bir çok modele anlatımlı olarak İğne Oyası linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Sayfamızda bulunan örnekleri sizler için bir araya getiriyoruz. Görmediğiniz yeni modellere ulaşabilmeniz ve sizlerin mutluluğu için çalışıyoruz. Adını duyduğunuz ancak anlatımlı olarak nasıl yapıldığını bilmediğiniz ve öğrenmek istediğiniz bir iğne oyası modeli varsa yorumlar alanından lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sizlerin mutlu olması, bizim mutluluğumuz demek.

oya2

Resmin üzerini tıklayarak motifin yapılışını daha detaylı olarak görebilirsiniz. Önceden biraz iğne oyaları veya örgü ile alakanız varsa zorlanmadan yapabileceğiniz oldukça kolay bir model. Yazmalardaki duruşunu düşününce sonucun harika olacağına şüphe yok. Motifin daha yakından görünüşünü incelemek isterseniz aşağıdaki resme tıklayabilirsiniz.

oya44

Görüşleriniz, yorumlarınız ve önerileriniz için yorumlar alanından biz Hobi Dünyası ekibi ile iletişime geçmeyi unutmayın. İğne Oyası Maydanoz Motifi Yapılışı hakkında sorunlarınızı iletebilirsiniz.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.