Yukarı

Her Tarz Dekorasyon İçin Patchwork Halılar

Son yıllarda oldukça moda olan  Patchwork Halılar bir çok dekorasyonuna önem veren hanımların evinde mevcut. Pastel ve canlı renk karışımları ise bir çok kişi için tercih sebebi. Karışık renklerde olması aynı zamanda kirlenme süresini de uzatmakta. Vintage ve retro dekorasyonla mopdern dekorasyonu birlikte harmanlamayı seven dekorseverler için adeta vazgeçilmez bir halı modeli.

Patchwork Halı modelleri neredeyse 5 yıldır var olmasına rağmen hala bir çok kişi tarafından tercih ediliyor. Birden fazla renk ve desen içeren geleneksel motiflerin yamalar halinde birleştirilerek ortaya çıkarılan Patchwork Halılar, doğru parça ve renklerle kombinlendiğinde hemen her tarzda dekorasyon için uyumlu hale geliyor.

Halı seçerken ise uzun yıllar mı yoksa modası geçtiğinde değiştirebileceğiniz kalitesi çok da önemli olmayan halılar mı olması önemli. Makine patchwork halılar adından anlayacağınız gibi fabrikasyon ile seri üretim yapılan halılar, bu kalitesiz olduğu anlamına gelmiyor tabi ki ancak el ile dokunan patchwork halıların daha uzun ömürlü olduğunu rahatlıkla söylemek mümkün.

Patchwork Halılar 40 yama halılar da denir. El yapımı olanlar, kimyasal madde içermeyen kök boya işleminden geçerler ve kazanlarda renklendirilir. Birbirinden farklı şekilde kesilen yamaların el emeği ile birleşiminden ortaya çıkan Patchwork Halı modelleri usta eller tarafından dikilir ve son olarak ütülenerek hazır hale getirilir.

 

Sizin için seçtiğimiz Patchwork Halı modellerinden bazıları;

 

 

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort