Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
Her Kadının Bilmesi Gereken Dahice 21 Ruj Hilesi – Ruj ve Güzellik Püf Noktaları

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

Her Kadının Bilmesi Gereken Dahice 21 Ruj Hilesi – Ruj ve Güzellik Püf Noktaları

Her Kadının Bilmesi Gereken 21 Ruj Hilesi

1) Temiz, tek kullanımlık bir maskara çubuğu ile daha pürüzsüz bir ruj uygulaması için kuru dudaklardaki ölü deriyi  pul pul dökün. Dudaklarınızı biraz kayganlaştırmak için önce biraz nemlendirici sürün, böylece pul pul dökülen ölü deriyi atmak daha kolay olur.

2)Temiz işaret parmağınızı ağzınıza sokarak, dudaklarınızı etrafına sararak ve çekerek fazla ruju alarak dişlerinize ruj bulaşmasına engel olun. Dişlerinize bulaşan herhangi bir ruj parmağınızda kalacaktır.

3) En sevdiğiniz pembe rujunuzu yanak rengi olarak kullanın. Herhangi bir krem ​​allık gibi parmağınızla uygulayın.

4) Kırık göz farlarınızı dudak rengi olarak yeniden kullanın. En sevdiğiniz gölge parçalanırsa ve dudaklarınıza da uygulayabilecğeiniz  bir renkse, kırılan parçaları küçük bir kapta saklayın ve kalanları bir kaşık üzerinde biraz nemlendirici dudak kremiyle  karıştırın ve sonra uygulayın.

5) pürüzsüz  bir uygulama elde etmek için bir kapatıcı fırça kullanın.

6) Veya daha lekeli, dağınık bir görünüm istiyorsanız rujunuzu sürmek için kabarık bir göz farı fırçası kullanabilirsiniz.

7) Herhangi bir ruju, yarı şeffaf pudralı uzun süre kalıcı bir versiyona dönüştürün. Önce dudak renginizi uygulayın, dudaklarınızın  üzerinde bir kağıt mendil tutun ve ardından üzerine yarı saydam pudra sürün. Bu şekilde uyguladığınız  bir miktar pudra dudak renginizi  renginizi kilitler.

8) Dudaklarınız çok fazla pembe veya kırmızı ton da ise , onları daha ten rengi almasını sağlamak için  herhangi bir ruj uygulamadan önce üzerlerine kapatıcıyı hafifçe uygulayın. Bu işlem , dudak renginizin dudaklarınıza uyguladığınız ruju  tam olarak nasıl göründüğünü garanti etmeye yardımcı olur; aksi takdirde çok fazla  pembe veya kırmızı tonlardaki dudaklar , ruj uyguladığınızda rengin  asıl görünümünü değiştirecektir.

9) Ayrıca dudaklarınızı önce kapatıcı uygulayarak ve ardından dudak kalemi ile doğal dudak çizginizin biraz dışına doğru çizerek daha büyük görünmelerini sağlayarak yeniden şekillendirebilirsiniz. Mat bir görünüm veya parlak bir görünüm için dudaklarınızı kalemle doldurmaya devam edin.

10) Dudak renginizin daha uzun süre dayanması için uygulamalar arasında. Bunu yapmak dudaklarınızdaki fazla yağı ilk uygulamadan çıkarır, böylece ikincisi onu daha iyi kavrar ve dudaklarınızda daha kalıcı olur.

11) Ten renginizden bir ton daha koyu olanı tercih ederek her seferinde daha çok vurgu yapabilirsiniz .

12) Aşağıdaki  tavsiyeyi izleyerek cilt türünüz için en iyi kırmızıyı bulun..

13) Üst dudağınızın ortasına bir “X” çizerek aşk simgenizin yayını mükemmelleştirin. Ardından, eşleşen rujunuza tutacak bir şey vermek için dudaklarınızın geri kalanını tamamen hizalayın ve doldurun. Daha  doğal ve masalsı dudak görünümü sağlar

14) Kapatıcıyı  bir fırça ile uygulayarak dudaklarınızın dışını kaplayarak rujunuzu patlatın. Daha sonra dudaklarınızın ne kadar keskin görüneceğine şaşıracaksınız.

15) Seyahat ederken rujunuzun uçlarını bir hap kutusunda saklayın. Bu, sizi sekiz tüp dudak rengi taşıma zorunluluğundan kurtarır.

16) Kırık bir rujun ucunu bir çakmakla eritip tekrar ambalajın tabanına yerleştirerek yeniden yapıştırın. Ardından, birleştikleri yerde eritip yeniden kaynaştırın (alevi çok uzun süre tutmayın ).

17)Rujunuzu erimesini önlemek için sıcak havalarda  buzdolabında saklayın.

18) Dudaklarınızın tamamına bir ton ruj sürerek dudaklarınızı daha büyük görünmesini sağlayın ve ardından aynı renk ailesinde çok daha açık olan bir tonu (gerçekten büyük bir etki istiyorsanız kapatıcı bile kullanabilirsiniz) merkeze uygulayın.

19) Bir ruj lekesini çıkarmak için saç spreyi kullanın. Kumaşa saç spreyi sıkın (sadece kuru temizleme yapılmamasına dikkat edin) ve birkaç dakika bekletin. Lekeyi hafifçe silin ve ardından yıkayıcıya atın.

20) Dudak kaleminizi uyguladıktan sonra ve rujunuzu uygulamadan önce temiz parmak ucunuzla yumuşatın ki çok sert görünmesin.

21) Tüylenmesini önlemek için rujunuzu sürmeden önce dudak çevresine şeffaf bir makyaj astarı uygulayın. CoverGirl TruMagic Clear Primer’ı deneyin.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved