to top

Hangi Erkeklerle Evlenilir?

Evlilik; insanın hayatında alacağı en ciddi kararlardan biridir. Tüm hayatınıza yön verecek olan evlilik ciddi bir karardır. Evleneceğiz erkeği öncelikle iyi ve yakından tanımanız gerekir. Alışkanlıkları, aile yaşantısı, eğilimleri, dünya görüşü, inancı ve tavırları birbirini bütünleyen bir analiz gerektirir. Bu sebeple evleneceğiniz kişiyi iyice gözlemlemeniz gerekir. Düşüncelerini ve duygularını sizinle rahatça paylaşabiliyor mu, size kendini iyi ifade edebiliyor mu, yalan söyleme, şiddet eğilimi, aldatma, kumar ya da alkol gibi tüm hayatınızı olumsuz yönde etkileyecek sorunları var mı diye iyice anlamanız gerekiyor. Hangi tip erkekle evlenilmeli diye soruyorsanız buyrun yazımızı okuyun. Hangi erkekle evlenilir hangisiyle evlenilmez sorularınızın cevapları burada!

hangi-erkeklerle-evlenilir1

Erkeği Test Edin

Erkeklerin tavırları onların kemikleşmiş ve kalıplaşmış düşüncelerinin bir yansımasıdır. Size sevgiyle yaklaşıyorsa, arabanın kapısını açıyorsa, sizin sevdiklerinize ve hayatınızdaki önemli şeylere değer veriyorsa sizin için doğru adam olabilir. Ayrıca evleneceğiniz erkeğin garsonlara karşı tavrı nazik mi? Çocukları seviyor mu? Etrafına karşı saygılı mı? Komşularıyla ve arkadaşlarıyla kurduğu ilişkiler sevgi çerçevesinde mi? Bunlara yanıtınız evet ise doğru yoldasınız demektir.

Erkeğin Arkadaşlarıyla Muhabbetleri

Erkeklerin, arkadaşlarının ve dostlarının yanındaki sohbetleri onların gerçek düşüncelerini ele verir. Onların yanında kendilerini rahat hissettikleri için düşüncelerini sansürlemezler. Bu sohbetlerdeki alt metinler o erkeğin karakterine dair ipuçları barındırır. Ayrıca erkek arkadaşınızın onların yanında size karşı tutumlarını da iyice analiz ederseniz karakterine dair büyük bilgiler bulabilirsiniz.

Erkek Bunları Yapıyorsa Dikkat

Erkek arkadaşınız ona verdiğiniz en ufak bir sözü yerine getirmiyorsa, ona verdiğiniz en ufak sorumlulukları bile alamıyorsa evlenmek için uygun olmadığını söylemeliyiz. Sizi gerçekten dinlemiyorsa, sizin hayatınızı kontrol etmek istiyorsa da dikkat etmenizi öneririz. Bir erkek aşırı kıskanç ise bu bir sevgi gösterisi değil kendisine güvenmediğini ve size de güvenmediğinin bir işaretidir. Bu tür aşırı davranışları yanlış yorumlamamalısınız. Size hiç ilgi göstermeyen bir erkek de sizin özgürlüğünüzü değil kendi zevklerini düşünüyor demektir. Pembe gözlüklerinizi çıkarmazsanız evlendiğinizde daha büyük sorunlar yaşamanız büyük olasılıktır. Sürekli yalan söyleyen, haftada üçten fazla gece alkol alan, tutarsız ve dengesiz davranışlar sergileyen, bencil ve yorucu erkekler ile bir ömür geçmeyeceğini bilmelisiniz.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.