to top

Hangi Burçlar Birbiriyle Evlenmeli

Burçlar demek gezegenler demek. Gezegenlerin yansıttığı ışık ve enerji bizlerin karakteristik özelliklerini de etkilemektedir. Bu yüzden her burcun kendine özgü bir enerjisi, sinerjisi vardır. Bize yansıttığı olumlu ve olumsuz yönleri bulunmaktadır.

Sizler için “hangi burç hangi burçla evlenmeli?” konusunu araştırdık ve ortaya böyle bir astrolojik analiz çıkardık. İçsel benlik, sosyal benlik, kişilik gibi özellikleri göz önünde bulundurarak evlilik konusunda hangi burçlar birbirleriyle daha uzun ömürlü, huzurlu, mutlu, güvenilir, uyumlu bir evlilik hayatı sürdürebilir bunları araştırdık.

KOÇ ERKEĞİ & YAY KADINI

Koç liderlik özelliği taşıyan, gezmeyi, eğlenmeyi seven bir burç olduğu için aynı özelliklere sahip Yay burcuyla çok iyi anlaşacak keyifli, eğlenceli bir evlilik yaşayacaktır. Ruhsal ve fiziksel olarak fazla tatmine bağlı olumlu mutlu bir evlilik yaşayacaklardır.

BOĞA ERKEĞİ & YENGEÇ KADINI

Boğa her ne kadar dışa dönük olsa da evcimen bir yöne sahiptir. Bu yüzden aile hayatına düşkün Yengeçle uyumlu bir evlilik yaşayacaktır. Boğanın güçlü fiziği narin Yengeç kadınlarını etkileyecektir.  Evliliklerinin cinsel boyutu oldukça iyi olacaktır.

İKİZLER ERKEĞİ & KOVA KADINI

İkizler iletişimi, konuşma yeteneği güçlü, yardımsever, zeki, sorumluluk sahibi, her konuda  farklılıklardan hoşlanan bir burçtur. Özgürlüğüne ve rahatlığına düşkündür. Bu nedenle yeniliklere, değişimlere açık, zeki, entelektüel, mantıklı Kova kadınlarıyla çok mutlu olacaklardır. Tutkulu ve sevgi dolu bir evlilik hayatı yaşayacaklardır. Yapacakları evlilik ruhsal ve cinsellik anlamında tatmin edici ve mutluluk vericidir.

YENGEÇ ERKEĞİ & BALIK KADINI

Yengeç erkeği evcimendir, evdeki bütün arızaları giderebilecek şekilde yeteneklidir. Sorumluluklarına düşkün başarılı bir iş hayatı vardır. Çok iyi anlayışlı bir baba olurlar. Balık kadınları aşırı duygusal ve romantik oldukları için yengeç burcunun anlayışlı insancıl davranışlarıyla kendilerini huzurlu hissedeceklerdir. Gerek cinsellik gerekse ruhsal açıdan oldukça uyumlu, mutlu bir çift olacaklardır.

ASLAN ERKEĞİ & İKİZLER KADINI

Aslan erkeği güçlü, liderlik yapısıyla özgür ikizler kadınını etkileyeceklerdir. İkizler kadını Aslan erkeğine karşı değişmeyecektir. Eğlenceli bir aşk ilişkisi ve hoş bir evlilik ortaya çıkacaktır. İkizler kadınının çekiciliği ve pratik zekası  Yengeç erkeğini etkilemeye yetecektir.

BAŞAK ERKEĞİ & AKREP KADINI

Başak erkeği işine bağlı, sorumluluk sahibi, aşırı titiz ve takıntıları olan, sevdiklerine karşı aşırı duygusal,romantik bir yapıya sahiptirler. Ailesine bağlı, iyi bir baba olabilme özelliğine sahiptir. Bu yüzden Akrep kadının seksi, duygusal, romantik yanı onu etkileyecektir.  Ruhsal ve cinsellik anlamında uyumlu bir evlilik yaşayacaklardır.

TERAZİ ERKEĞİ & ASLAN KADINI

Terazi erkeği sanatsal yönü kuvvetlidir, duygusal, iletişimi güçlü, sevilen ve kendini sevdiren erkeklerdir. Yakışıklı ve çekicidirler. Bu yüzden Aslan kadınını bu özellikleriyle etkileyebilirler. Aslan kadını kültürel değerlere bağlı olduğu için Terazi’nin entelektüel yanını sevecektir. Terazi erkeği gizemli olduğu için Aslanın kendisine olan yönelimini de güçlendirecektir. Aslan güçlü bir annedir. Ruhsal ve fiziksel anlamla uyumlu ve mutlu bir evlilik olacaktır.

AKREP ERKEĞİ & OĞLAK KADINI

İkisi de tutulu ve ateşlidir. Aşırı duygusaldırlar. Bu yüzden tutkuda ve duygularda eşitlik sağlanır ve uzun süreli sağlam beraberlik olur. Akrep erkeği sorumlu, iyi bir baba ve eş olabilme özelliklerine sahiptir. Cinsellikteki doyumsuzluğu Oğlak kadınını etkileyecektir.

YAY ERKEĞİ & KOÇ KADINI

Yay erkeği özgürlüğüne düşkün, gezmeyi seven, arkadaşlarıyla vakit geçirmeye bayılan, bazen içe kapanık, bazen sosyal bir burçtur. Liderlik özelliği taşıyan bazen de inatçılığı olan Koç kadınını bu özgür ruhuyla ve karizmasıyla etkilemeyi başaracaktır. Cinsel uyuma bağlı olarak ilişki ve evlilik olumlu yürüyecektir.

OĞLAK ERKEĞİ & BAŞAK KADINI

Ciddi, işine bağlı, başarılı, çekici Oğlak erkeği bu yönüyle, titiz, hassas, sevecen Başak kadınını etkilemeyi başaracaktır. İkisi de geleneksel değerlere bağlı olduğu için birbirini tamamlayacaklardır. Sadık ve tutucu taraflar ilişki ve evlilikte başarılı olurlar.

KOVA ERKEĞİ & TERAZİ KADINI

Özgürlüğüne düşkün, zeki, yaratıcı, her zaman genç, sakin, anlayışlı, kıskanç olmayan Kova erkeği, güzel, çekici, seksi Terazi kadınını bu yönüyle etkilemeyi başaracaktır. Terazi sanatçı ruhlu, sempatik ve çekici bir kadındır. Kovanın özgürlüğüne olan düşkünlüğünü anlayışla karşılayacak ve mükemmel bir çift olacaklardır. Heyecanlı bir aşk ve büyük ölçüde başarılı bir evlilik ortaya çıkacaktır.

BALIK ERKEĞİ & OĞLAK KADINI

Balık erkeği duygusal, kolay ağlayabilen, hislerini açıkça ortaya çıkarabilen, paylaşımcı, sevecen bir burçtur. Eşinin her konudaki sorunlarıyla ilgilenmekten keyif alacak, onu huzurlu ve mutlu yapmak için uğraş verecektir. Ancak duygularını karşılıklı yaşamaktan hoşlanırlar. Ne kadar çok severse o kadar çok sevilmek isterler. Onlar için sorumluluk alan bir eş önemlidir. Bu yüzden iş hayatında başarılı olan güçlü, ayakları yere basan Oğlak kadınıyla evlenmek isteyecektir. Ortaya iyi bir ilişki ve başarılı bir evlilik çıkması büyük olasılıktır.

 

 

 

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.