to top

Günlük Burç Yorumları

 

KOÇ

Bugün yoğun bir gün sizleri bekliyor. Bazı iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Çevrenizde değişiklikler olacak ve bunlara uyum sağlamanız zorlaşabilir. İlginç olaylarla karşılaşabilirsiniz. İşinize olan düşkünlüğünüz ve ilginiz daha çok artacak. Dedikodudan nefret ediyorsunuz ve bugünlerde dedikodularla başınız belada. Akşama doğru yeni uğraşlar edinmek için yeni kararlar alabilir, planlar yapabilirsiniz.

BOĞA

Sorumluluğunuz bugünlerde daha çok artacak ve sorumluluklarınıza gereken önemi göstermeniz gerekiyor. Bazı kişilerle çatışma durumlarınız olabilir, kalp kırmamaya özen gösterip, uzlaşmaya çalışın. Başarılı olmanız için kendinize güvenmeli ve yeteneklerinizi ortaya çıkarma cesaretini göstermelisiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili bazı planlarınız olabilir. İkili ilişkilerde duygusal olarak problemler yaşayabilirsiniz. Maddi açıdan şanslı günler geçiriyorsunuz.

İKİZLER

Kişisel olarak oldukça hassas günler geçiriyorsunuz, olaylara ve şuan ki durumunuza aşırı duygusal tepkiler verebilirsiniz. Ve hassas olduğunuz konuları gündeme getirebilir çözüm için planlar yapabilirsiniz. Hayaller kurmak size iyi geliyor ve hayallerinizi gerçekleştirmek için yeni kararlar, başlangıçlar yapacaksınız. Yeni projeler ve yeni işlerde olumlu sonuçlar alacak maddi konularda rahatlayacaksınız. İşleriniz yoluna girecek mutlu olacaksınız. Arkadaş olarak gördüğünüz kişiye aşık olacak ve ciddi bir ilişki yaşama kararı alacaksınız. Düşündüğünüz kişiye zaman ayırın mutluluk kapınızda.  

YENGEÇ

Bilmediğiniz konularda fikirlerinizi paylaşmayın bu başınızı ağrıtabilir. Olmasını istediğiniz bazı düşünceleriniz gerçekleşmediği için mutsuzsunuz bu durum sizi melankolik bir havaya sokabilir. Zor olsa da bazı olayları kabul etmek zorunda kalacaksınız. Olayları akışına bırakın. Tartışma ve dedikodulardan uzak durun. Bazı konularda fedakarlık yapabilirsiniz. Bugünlerde şansınız yok gibi sabredin.

ASLAN

Birçok kişiden alacağınız yardımlar sayesinde rahatlayacaksınız. Gelecekle ilgili yeni planlar, işler, projeler sizleri bekliyor. Yoğun bir döneme gireceksiniz. Çevrenizdekilerle kişilik çatışmaları yaşayabilir, arkadaşlarınızla güzel vakitler geçirerek üzerinizdeki negatif enerjiyi atacaksınız. İşleriniz yolunda gidiyor.

BAŞAK

İş hayatınızda yeni kararlar alacaksınız, sorumluluğunuz artacak, bir mevkiye yükselebilirsiniz. Başarmak için çok çalışacak ve başaracaksınız. İkili ilişkilerinizde problemler yaşayacak ve noktayı koyacaksınız. Evlilik kararınızdan vazgeçebilir, bir ayrılık yaşayabilirsiniz. Ailenize ve gerçek dostlarınıza zaman ayıracaksınız. Kısa dönemli bir depresyon geçirebilirsiniz. Psikolojik konularda sizi mutsuz eden insanlardan uzaklaşabilir. Uzun zamandır görmediğiniz, konuşmadığınız  arkadaşlarınızla iletişimine geçebilirsiniz.

TERAZİ

Yeni şeyler öğrenmek isteyecek, yeni hobiler edinebilir veya bir kurs eğitimi alma kararınız olabilir. Lisans veya yüksek lisans eğitimi üzerinde durabilirsiniz. Akademik alanlarda kendinizi geliştireceksiniz. Yabancı ülkeye gitme planlarınız olabilir. Bugünlerde hislerinizin gücüne inanın. İşinizde büyük atılımlarla birlikte güzel gelişmeler olacak.

AKREP

Şüpheli ve oldukça endişeli bir ruha sahip olacaksınız. Sinirli bir yapıya sahip olacaksınız. Eğer kontrol edemezseniz sağlık problemleri yaşamanız an meselesi. Dedikodulara kulak asmayın, kendinize ve sizi mutlu eden konulara, kişilere odaklanın. Özel ilişkilerinizde küçük bir pürüz yaşayabilirsiniz. Bugünlerde çok sosyal olabilir, sanatla ilgili konulara eğilim gösterebilirsiniz.

YAY

Eşinizle ilgili bazı konularla ilgilenebilir problemler yaşayabilirsiniz. Bugünlerde sezgilerinizde hareket edebilir, mistik konularla ilgilenebilirsiniz. İç huzurunuzu koruyun ve sağlığınıza dikkat edin. Akşama doğru pozitif enerjiniz yükselecek hobilerle ilgilenebilir, güzel uğraşlar edinebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir güzel vakitler geçirebilirsiniz. Kişisel bakımınıza özen gösterebilir, yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

OĞLAK

Yoğun iş temposu sizi yormuş gibi görünüyor. Dinlenme ihtiyacı duyabilir doğayla iç içe bir kaç gün geçirme isteği hissedebilirsiniz. Gelecekle ilgili yeni kararlar alacak bunu yöneticilerinizle konuşacaksınız. Bazı sorumluluklarınızdan kurtulacak hafifleyeceksiniz. Aldığınız bazı kararların yanlış olduğunu anlayacak adımlar atacaksınız.

KOVA

İlgilendiğiniz, çalıştığınız işlerde yaratıcılığınız sayesinde başarılı olacak yeni projeler üzerinde çalışacaksınız. Başarı sizi bekliyor. Sanatsal konularla daha çok ilgilenecek bu tarz ortamlarda yer alacaksınız. Gün içinde değişik planlar yapacak, sosyalleşeceksiniz. Aşk kapınızı her an çalabilir. Sevdiğiniz kişilere karşı anlayışlı olmanızda fayda var.

BALIK 

Ev hayatınızda huzursuzlar olabilir. Planlarınızda değişikler olacak. Hayal kurmayı seviyorsunuz. Aşırı duygusal bir dönemdesiniz. Geçmişi özleyebilirsiniz. Bu konularda sizi rahatlatacak olan arkadaşlarınızla bir araya gelebilir destek alabilirsiniz. İkili ilişkilerde soğukluk yaşayabilirsiniz, evliyseniz bazı çatışmalar çıkabilir dikkat. Gergin ortamlardan uzak durun.

 

 

 

 

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.