Yukarı

Günlük Burç Yorumları

 

KOÇ

Sevgili Koç, yapmak niyetinde olduğun hamleyi başlatmalısın. Her şey düşündüğünden çok daha verimli gelişecektir. Hiç istememene rağmen aşk konusunda biraz bencil davranıyorsun. Bu sebeple de aranızdaki sevgi bağları her gün biraz daha kopuyor. Bu şekilde devam edersen ayrılık gerçekleşebilir ve üzülürsün.

BOĞA

Bugün kendinizi yaratıcı şekilde ifade etmek isteyeceğiniz işlere yönelebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda daha bireysel davranabilirsiniz. Gün içinde düşüncelerinizi paylaşırken yenilik de arıyorsunuz. Başkalarının fikirlerine de önem vermelisiniz. Keyifli konular, çocuklar bolca harcama ve ısrafda getirebilir.

İKİZLER

Sevgili İkizler, burcun başında doğduysan güzel bir gün başlıyor ancak aile içindeki küçük tartışmalar sevgilinle aranda sorun oluşturmamalı. Uranüs sinirli olmana sebep olabilir. Haklı olduğunu düşünüyorsun ama işi tartışma boyutuna taşımamalısın. Özellikle iş hayatındaki başarıların dikkat çekiyor. Hayallerine bir adım daha yaklaşıyorsun.

YENGEÇ

Sevgili Yengeç, özellikle bugün işlerini  ciddi açıdan ele almalı verdiğin sözleri yerine getirmelisin. Aşk konusunda gevşek ve ihmalkar davranırsan huzurun kaçar. Hayatına düzen getirmen için olayları kendi akışına bırakman gerekmiyor Ay Akrep burcunda duyguların yoğun. Sebep sadece kıskançlık duygularınsa onlara hükmedebilmeyi becerebilmelisin.

ASLAN

Aslan burcu insanı güçlü yapıları ile tanınır. Dünya onların sahnesi gibidir. Bir çok başarılı sanatçı aslan burcundan çıkmıştır. Aslan burcu insanı sanatçı olmayı istemezse günlük hayatın yıldızı olacaktır. Aslan burcu insanının gelişmiş taklit yeteneği vardır. Konuşmaktan çok hoşlanırlar. Güzel ve ilgi çekici konuşmaları ile çevrelerinde büyük bir dinleyici kitlesi oluşturabilirler. Aslan burcu insanı toplantı ve konuşmaların merkezinde olmaktan büyük mutluluk duyar ve bunu kolayca başarabilirler.

BAŞAK

Sevgili Başak, seni üzen sorunların henüz çözümlenmemiş olabilir. ürkek ve çekimser yapıdasın. Gerektiği kadar cesaret göstermediğin için işlerin  sürüncemede kalabilir. Daha samimi olmaya dertlerin nispetinde neşe ve sevinçlerine de sevdiğini ortak etmeye çalışmalısın. Her şeyi açıkça söylemekten çekinmemelisin.

TERAZİ

Sevgili Terazi, yeni imkanlar yeni teklifler mutluluk ve umut verecek. güneş kendini göstermene yardım edecek. Kapıldığın endişeleri biran önce yenmek ve içini kemirenlerden kurtulmak durumundasın.Yaşadığın problem gayet basit. Kendini zamansız heveslere kaptırmışsın ve şimdi de bunun sonuçlarını yaşıyorsun.  Ancak her şey değişebilir huzur geri dönebilir.

AKREP

Sevgili Akrep, çok fazla hayalleri olan biri değilsin yine de olmadık hayaller peşinde koşarak düş kırıklıkları yaşamışlığın pek olmamıştır. Ancak bugün boş hayallere kapılabilir hatta onları hararetle savunabilir kendini kandırabilirsin. Sanatla ilgilenebilir ve hayal ettiklerini düşündüklerini kolayca ifade edebilir ve karşılık da bulabilirsin.

YAY

Sevgili Yay, hafta sonu için güzel planlar yapabilirsin. İlk kez yaşayacağın heyecanların olabilir. İyi niyet ve güleryüzlü oluşunla olaylar senden yana gelişiyor ve kazançlı çıkıyorsun. Seni yanlış yola çekmek isteyenlere aldırmamalısın. Uzun süredir girişmek istediğin bir konu vardı  işte tam zamanı çekinmeden faaliyete geçmelisin.

OĞLAK

Sevgili Oğlak, hafta sonu sanatla ilgilenebilir daha hafif işlerle ilgilenmelisin. Özellikle öğlen saatlerinde oldukça arzulu isteklisin. İstediğin bir şey için harekete geçebilirsin. İçinde arzular uyanıyor amma velakin sabırsızlık yapmadan kendini yıpratmadan sakin sakin karşılamalısın olayları. Sporla ilgilenebilir adaleti hararetle savunabilirsin.

KOVA

Sevgili Kova, Ay akrep burcunda ve sen sabırlı olmalı kimsenin sinirlendirmesine izin vermemelisin. Hızlı hareket edersen küçük kazaları da davet edersin. Kavgaya tartışmalara ve rekabete girmeyin. Zarar görebilirsin. Zaman geçince duygu ve davranışlarında  değişimler olabilir. Gerilim biter huzur geri gelir.

BALIK

Sevgili Balık, hayaller kuruyorsun ve o hayallere ulaşmak için sistemli şekilde hareket ediyorsun. Bugünlerde bu konuda başarı elde edeceksin. Çok çalışabilirsin sorumlulukların da artabilir belkide endişe ve kaygı içindesindir ama ne gam. Seni bekleyen güzel bir gelecek var. Hepsiyle baş edebilecek gücün var.

 

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort