Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258
Güçlü Gözleriyle Çağdaş Dior Kadınının Makyajı
Yukarı

Güçlü Gözleriyle Çağdaş Dior Kadınının Makyajı

Raf Simons’ın Dior için hazırladığı son koleksiyonu 2016 Sonbahar/Kış Couture koleksiyonunda Simons’ın monokrom tasarımlarına Peter Philips grafik gözleriyle, Guido Palau da minimalist yarı toplu saçlarıyla eşlik etti. Bella Hadid’in de yürüdüğü defilede hiç şüphesiz ki şovun odağı Dior Make-up’ın Kreatif Direktörü Peter Philips’in tasarladığı kişisel, grafik gözlerdi. Her modelin kendi göz şekline göre tasarlanan grafik gözler Philips’in deyimiyle Haute Couture eyeliner’dı.

Ön plana çıkan güçlü, ifadeli gözler sade, doğal bir ciltle tamamlandı. Bu sezonun yükselen güzellik trendi parlak dudaklarsa Dior defilesinde de dikkat çekti. Dior Lip Grow Pomade ve Pink ile ışıldayan dudaklar hareketli gözlere ve doğal tene kusursuz bir biçimde eşlik etti. Bu sezon contemporain bir Dior kadını hayal ettiğini söyleyen Philips matematiksel hesaplarla tasarladığı grafik gözler bireyselleşen, özgün şehirli kadını temsil ediyordu.

1

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort