Yukarı

Gisele Bündchen Geçirdiği Hangi Estetik Operasyondan Pişman?

Hepimizin hayatında belli başlı pişmanlıkları vardır elbet. Önemli olan pişmanlıklarımızdan ders çıkarıp, hatalarımızla yüzleşebilmek. Bunu bir kitap aracılığıyla yapmak, bir yandan günah çıkarmak kadar hafif, müthiş bir arınma yöntemi, diğer yandan ise cesaret gerektiren bir eylem. Süpermodel Gisele Bündchen bu cesarete fazlasıyla sahip. Son kitabı Lessons: My Path to a Meaningful Life’ta hayatı ve kariyeri boyunca edindiği tecrübelerden, biriktirdiğı anılardan ve tüm sahiciliğiyle pişmanlıklarından bahsediyor. İlk sayfasından son sayfasına kadar bir itiraf eseri…

Kusursuzluk beklentisini karşılayamamaktan korkup, bedeniniz hakkında yanlış karalar alıyorsunuz!

Dünyanın en güzel kadınlarından biri, iki çocuğu ve eşiyle birlikte mutlu bir yuvası var ve hayallerini gerçekleştirebildiği bir hayat yaşıyor. Çizilen tabloda pişmanlığa yer yok diyorsanız, haklısınız fakat bir kez daha anlıyoruz ki davulun sesi uzaktan hoş geliyor. Kitabında bahsettiği gibi Gisele Bündchen’ın hayatında da yolunda gitmeyen birçok olay olmuş. 2005 yılında geçirdiği gögüs estetiği bunlardan biri. Doğumdan sonraki emzirme sürecinde oluşan deformasyonları gidermek adına, bıcak altına yatan süpermodel bu kararından dolayı hala pişman.

“Yıllardır vücudunuzun kusursuzluğuna dair övgüler aldığınızda, yaşınızla birlikte bu kusursuzluk beklentisini karşılayamamaktan korkuyorsunuz. Bu da sizi bedeniniz hakkında yanlış kararlar almaya itiyor” diyor, Bündchen. Göğüs estetiğinden sonra gözünü açtığında hissettiği olumsuz duyguyu da şu sözlerle tarif ediyor: “‘Aman Tanrım! Ben ne yaptım!’ dedim. Vücuduma yabancılaşmıştım…”

 

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort