to top

GELİNLİK SEÇİMİ İÇİN İPUÇLARI

” Gelinlik seçimi  özellikle önemlidir, çünkü sadece bir gün giyilirken, onu en iyi şekilde sergilemek , törenin baş kahramanı olmak zorundadır . Bu durum  rahat hissetmeme korkusuyla endişeyi tetikleyebilir. Tasarımcının görevi kadını bir bütün olarak gözlemlemek ve sadece bedeninde değil, aynı zamanda kişiliğine de yakışmalıdır.

Kum saati

 

Kalça  ve dar bel  kadar geniş omuzlar, kum saati kadın en orantılı fiziğe sahip olanıdır  . Yüksek veya düşük, kıvrımlı veya ince olmasının önemi yok, önemli olan şey, onu kıvrımlı bir S şekli veren orantılardır  .

 

Kum saati kadın için hangi elbise olur?

“Şüphesiz tasarımcı Annalisa Kolon  – O kadın tasarlanmış diğer giysiler, uyabilecek söyleyebiliriz rağmen.

ince beline dikkat çeken bir tekerleği olan  dar bir elbise  ile de çok rahat olacaktı  . Onu saklamak utanç verici olur.

Elma olan kadın için imparatorluk tarzı elbise

“Gelinlik sıkılaştırmak için ana hedeflerinden biri  bel  – tasarımcı Annalisa Kolon diyor – Bunun için, önemlidir ve daha ince . Bakmaksızın yüksekliği, şekil aslında, ister yüksek veya düşük, kadın elma her zaman biraz daha ince görünür, çünkü üstte dolu.

Onun içinde göğüsleri öne çıkaran imparatorluk tarzı bir elbise tercih etmek  ve aynı zamanda şekil büstü aşağı doğru uzanır tercih edilir. Göğüsün en yuvarlak kısımlarında kollar dahil olmak üzere göğüs, nakış ve dantellerin güçlendirilmesi. Boyun çizgisi, büstüye ve boynuma momentum vermek için geniştir.

Bu tarz elbise hamile gelinler için mükemmeldir  .

 

Aysegul

Sorry, the comment form is closed at this time.