to top

FRANSIZ KADINLARINI GÜZEL GÖSTEREN DETAYLAR!

Fransız kadınlarını güzel görmemizi sağlayan bir kaç ufak sırları var. Onları güzel gösteren bu ayrıntılar sizi neden güzel göstermesin ki. Mutlaka denemelisiniz.

Fransız kadınlarının rahat ve alımlı tarzı meşhurdur. Dağınık saçlar, kırmızı bir ruj, beyaz tişört ve bir kot pantolonla yakaladıkları Parisli havanın sırrı, tabii ki sadece modanın marifeti değil. Renee Jacques tarafından paylaşılan 3 güzellik sırrını, Uplifers olarak sizler için derledik.

İşlenmiş gıdalar tüketmemek ya da güzel bir cilt için kırmızı şarap içmek çok bilinen önerilerden olsa da, Fransızların güzellik sırlarıyla ilgili bilmediğiniz birkaç farklı nokta olabilir.

Cildinizdeki koyu lekeleri kapatmak için nemlendiricinize bronzlaştırıcı krem ekleyin. Süt beyazı bir cilt tonunu korumak, bütün leke ve kusurları açık ettiği için kolay değildir. O yüzden günlük nemlendiricinize, bezelye büyüklüğünde bir parça bronzlaştırıcı krem ekleyebilirsiniz. Bu sayede yüzünüze biraz renk vermeniz kolaylaşır. İsterseniz vücut kreminize de ekleyebilirsiniz.

Ojenizi serin yerde tutun. Ojelerinizi buzdolabında saklarsanız hem daha uzun süre dayanırlar hem de sürülmeleri daha kolay olur.

Uyku maskelerini kirpik kıvırıcı olarak kullanın. Özellikle uçaklarda kullanılan uyku maskelerini evde de kullanarak kirpiklerinizin daha güzel gözükmesini sağlayabilirsiniz. Maskenizi, kirpiklerinizi yukarı doğru kıvıracak şekilde takıp uyuyun. Böylece maskeyi çıkardığınızda kirpikleriniz daha şekilli olacak.

Bonus: Çantanızdaki eşyalar güzel koksun. Bez bir mendile favori parfümünüzü sıkın ve çantanıza koyun. Bu sayede çantanızı her açtığınızda etrafa harika kokular yayılacak. Ayrıca deri eldivenleriniz varsa onların içine de kokulu mendiller koyarak aynı etkiyi ellerinizde de yaratabilirsiniz.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.