Yukarı

Fiat Doblo Mayıs Kampanyası

Bu yaza Fiat Doblo’yla girmek istiyorsanız, beklediğiniz kampanya ayağınıza geldi. Şimdi Fiat Doblo kampanyalarıyla Mayıs ayı içinde alacağınız araç kredisi için hiç faiz ödemeyeceksiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Fiat kampanyaları ile belirlenen kampanya tarihleri arasında başvuru yapan müşteriler Fiat Doblo için 30.000 TL’ye kadar alacakları kredilerde 20 ay vade ve %0 faiz fırsatlarından yararlanabilirler. Bu kampanya ile 2016 model Fiat Doblo araçlarını sıfır kilometre olarak alabilirler.

Kampanya Kimler İçin Geçerlidir?

Bu kampanya 18 yaşını doldurmuş olan ve TC vatandaşı olan herkesin başvurusuna açıktır. Kampanyadan faydalanmak isteyen herkes kampanya için başvuru yapabilir. Fakat kampanya herkes için onaylanmayabilir. Bu konuda ki yetki Koç Fiat kredi kurumuna aittir. Ayrıca kampanya saedce 2016 model ve sıfır araçlarda geçerli olacaktır.

Bu kampanyaya Nasıl katılabilirim?

Bu Fiat kampanyasından faydalanabilmek için belirlenen kampanya tarihleri arasında herhangi bir Fiat Showroom’a başvuru yapmanız gerekir. Başvuru yapmış olduğunuzda kredi işlemleri için otomatik olarak yönlendirilirsiniz. Başvurunuz olumlu sonuçlandığında ise satış işlemlerine hemen başlayabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihlerde Geçerli Olacaktır?

Bu Fiat mayıs kampanyası sadece mayıs ayı için geçerli olacaktır. Bu nedenle kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin 2 Mayıs ile 31 Mayıs 2016 tarihleri arasında kampanya için başvuru yapmaları gerekir. Bu tarihler dışında yapılan başvurularda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Şartlarda Geçerli Olacaktır?

Bu kampanya sadece perakende alımlarda ve bireysel müşterilerin alımlarında geçerli olacaktır. Ticari alımlarda ve toplu alımlarda kampanya geçerli olmayacaktır. Ayrıca kampanya sadece 2016 model ve sıfır araçlarda geçerli olacaktır. Fiat Doblo dışında ki araçlar bu kampanya kapsamının dışındadır.

Lokman Hekim

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort