Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
Fenty Beauty by Rihanna'dan Concealer'ın 50 Tonu

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

Fenty Beauty by Rihanna’dan Concealer’ın 50 Tonu

Rihanna, Fenty Beauty ile büyük oynamakta kararlı. Renk ailesi 40 özel tonu içeren fondöteni ile güzellik dünyasına çığır açan bir perspektif getiren başarılı yıldız, ard arda çıkardığı yenilikçi ürünleri ve ‘Her Ten Rengine, Her Kültüre Uygun’ güzellik mottosuyla kozmetik dünyasındaki yerini sağlamlaştırmıştı. Yeni ürünleri arasındaki bekleme süresini kısaltan ve biz güzellik meraklılarının kalp atışlarını sürekli yüksek tutmayı başaran Riri ve Fenty Beauty, şimdi de sınırları zorlayan bir concealer ailesi ile karşımızda.

40 tonun ardından daha ne kadar geniş bir koleksiyon yapılabilir diye düşünebilirsiniz, üstelik bir concealer için! Rihanna azmiyle bizi büyülüyor çünkü markanın ilk resmi concealer’ı Fenty Beauty Pro Filt’r Concealer tam 50 tonluk bir renk yelpazesine sahip. Yeni kapatıcısıyla birlikte Pro Filt’r fondötenine de 10 yeni ton ekleyen ve her concealer için tam uyumlu bir fondöten barındıran marka, concealer tonunu bulmakta zorlanan acemi makyaj tutkunlarının da işini kolaylaştırıyor.

Pro Filt’r kapatıcının dokusu da serinin fondöteninden hoşlananların beklentilerini karşılayacak. Kremsi, pigmentasyonu yüksek, çizgilere dolmayan ve oldukça kalıcı olan bu formülü makyaj koleksiyonumuza eklemek için sabırsızlanıyoruz, çünkü concealer’ın hangover’ınızı, kötü kararlarınızı ve koyu halkalarınızı gizleyeceğini söyleyen Rihanna’ya inancımız sonsuz.

Rihanna’dan Makyaj’ın 5 Olmazsa Olmazı

Highlighter’dan Korkmayın

Rihanna’nın highlighter konusundaki en önemli ipucu korkusuz olmak. Fenty Beauty ailesindeki Kilawatt highlighter’ları ile çok konuşulan güzel yıldız, krem ve toz ürünleri ve aynı zamanda farklı renkleri harmanlamayı seviyor. Işıltının yerini sadece elmacık kemikleriyle sınırlamayan Rihanna’nın favori uygulama noktaları ise göz pınarları, burun köprüsü ve kaş kemiği.

Makyajda En İyi Öğretmeniniz ‘Kendiniz’

Sürekli makyaj gereketiren bir endüstride çalıştığı için makyaj artistlerinden birçok ipucu kaptığını söyleyen Rihanna, makyajda en iyi öğretmenin kendiniz olduğunun altını çiziyor. Herkesin yüz şekli ve kişisel tercihleri farklı olduğu için size en yakışan makyajı kendinizin bileceğini savunan güzel yıldız özellikle bazı uygulamalarda makyaj artistlerine değil kendi eline güveniyor. Kaşlarını belirginleştirme ve burun kontürü konusunda takıntılı olduğunu belirten Rihanna, makyajında bu adımları kendisi yapıyor.

Önce Yüzünüzü Şekillendirin

İster 10 dakikalık hızlı bir makyaj isterse de saatler süren bir gece makyajı, Rihanna’nın makyajda önceliği şekilli bir kanvas. Eline aldığı fondöteni süngerle uygulayan Riri, kontür stick’leri ile yüzünü şekillendirdikten sonra kapatıcısını uyguluyor ve ürünleri bronzer ve transparan pudra ikilisiyle sabitleyerek makyajına gözleriyle devam ediyor.

Vazgeçilmez Bronzer

Kontürünü krem ürünlerle uygulayan Rihanna, ürünleri sabitlemek için bir kontür pudrasından değil bronzer’dan faydalanıyor. Bu şekilde hem cildini ısıtan hem yüz yapısını şekillendiren hem de kontürünün tüm gün kalıcı olmasını sağlayan Rihanna’nın bronzer kullanımı bununla da sınırlı değil. Göz makyajında da ilk adımı bronzer olan Rihanna, crease bölgesine bu ürünü uygulayarak hem bir geçiş rengi yaratıyor hem de bakışlarını şekillendirerek belirginleştiriyor.

Krem Ürünleri Elinizde Isıtın

Cilt makyajını krem ürünlerle yapmayı seven Rihanna’nın hassas bölgeler için bir önerisi var: Ürünü ısıtmak. Göz altı gibi narin bir uygulama gerektiren bölgelere stick ürünleri direkt sürmeyen Rihanna, ürünü önce eline sürerek ısıtıyor. Bu şekilde formülü yumuşatan başarılı şarkıcı hem ürünün uygulanmasını kolaylaştırıyor hem de göz altı bölgesini yormuyor.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved