Yukarı

Evlilik Teklifi Cümleleri

Evliliğe karar vermek ciddi olduğu kadar heyecanlı ve güzel duygudur. Erkekler için önemli olan sevdikleri kıza nasıl bir şekilde,  hangi cümlelerle evlilik teklifinde bulunmaları onlar için özel bir histir. Saatlerce aynaya bakarak evlilik teklifi provası yapanlar, kendi kendine konuşanlar ve strese girmeler başlar. Ne söylesem, nasıl ifade etsem? gibi cümleler erkeklerin aklını başından alan tatlı telaşlardan biridir. Cool Kadın Dergisi olarak sizler için evlilik teklifi cümlelerini yazıyoruz. Sadece doğal olun, içinizden geldiği gibi davranın, kendinize özgü cümlelerinizi oluşturun. Aşığıdaki cümlelerimiz size ilham kaynağı olacaktır.

1) Attığım her adımda sana geldim, yürüdüğüm her yol sana çıktı. Rotam her zaman sen oldun. Ama şimdi seninle birlikte ayaklarım yerden kesilsin istiyorum, denizlerde yürümek istiyorum. Sonsuzluğa gittiğim bu yolda, elimden tutar mısın?

2) Güneş olmasa ay görünür olmazdı, biliyorsun. Sen olmayınca da ben görünür olmuyorum. Güneşim olup beni her zaman aydınlatır mısın?

3) Aydınlığımdan, karanlığıma; rüyalarımdan gerçekliklerime; dünümden bugünüme, yarınıma; ruhuma ortak olmanı istiyorum. Benimle evlenir misin?

4) Kelebeklerin bile ömrünü uzatabilecek sen, benimde ömrümü sonsuzluğa taşır mısın?

5) Seninle bir çift değil tek olmak istiyorum. Sen ben değil, biz olmak istiyorum. Seninle bir ömür değil, sonsuza dek yaşamayı istiyorum. Benimle evlenir misin?

6) Kalbimin her atışında, her nefes alışımda, gözlerimi her kırptığımda seni anıyorum. Gözlerimi her açtığımda seni görmek, her nefes aldığımda seni koklamak istiyorum. Benimle evlenir misin?

7) Önünde diz çöken ben, ruhuna arkadaş olmak istiyorum. Benimle evlenir misin?

8) Benliğim sen oldun. Gözlerine baktığımda tüm dünya görünmez oluyor. Ellerimden tutarak bana dünyayı gösterir misin?

9) Her geçen saniyede seni özlüyorum, bu özlemimi giderip, benimle evlenir misin?

10) Benimle evlenerek hayat hikayemde başrol olur musun?

11) Beni her gülümsettiğinde, bir yıldız gökyüzünden göz kırpıyor. Benimle birlikte tüm yıldızları parlatarak dünyamı aydınlığa kavuşturmak ister misin?

12) Gönlümü ferah tutan ve kalbimde gülücükler açtıran, yüzümü kıskandıran sen. Yüzümü de güldürür müsün?

13) Tüm nefesimi “seni seviyorum” diyerek harcamak istiyorum. Nefesini benimle paylaşır mısın?

14) Hayatımda tamamlayamadığım tek köprüm olan aşk köprüsünü tamamlamama yardım eder misin?

15) Herkes romantik bir teklif yapmak ister ama ben açık ve net olacağım: SENİ ÇOK SEVİYORUM! Benimle evlenir misin?

16) Sonsuzluğa gittiğimiz bu hayatta bana eşlik eder misin?

17) İçimde bir parça eksik ve o parça sensin. Benimle bir bütün olur musun?

18) Dünyada yedi milyar insan olabilir ve sen bunlardan sadece biri olabilirsin ama bilmediğin bir şey var: Benim dünyam sensin. Benimle evlenir misin?

19) Benimle mutlu bir yuva kurmak ister misin?

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved