Yukarı

Evliliğinizi Kurtarmanın Yolları

Hayatının en mutlu gününü evlendiği gün ilan eden kişilerin bir müddet sonra maalesef boşandıklarını görüyor, duyuyoruz. İlişkiniz sorunlu gidiyorsa, bütün yolları denemeden boşanma kararı almayın. Gelin tavsiyelerimize kulak verin.

Eğer evliliğinde var olan sorunu siz çözemiyorsanız, nasıl vücudunuzda görülen bir rahatsızlık için doktora gidiyorsanız bunun için de uzmanlara gitmeyi gereksiz görmeyin. İlişki uzmanlarından yardım almak hiç ummadığınız kadar iyi gelecektir.

Fakat çiftler uzmana gitmek için neredeyse 6 sene bekliyor. Zaten evlilikler ilk 7 sene içerisinde bitiyor. Önemli olan birbirinizi yıprattıktan sonra uzmana gitmek değil, henüz bir şeylerin başındayken uzman yardımı almak.

Çiftlerin en çok yaptığı yanlışlardan biri akşam edilen kavgayı yatağa taşımak. Halbuki yapılması gereken yatağa girdikten sonra kavgaya ara vermek ve gerekirse ertesi gün kavgaya devam etmek. Yani kavgayı çözmek için uğraşmak.

Kesinlikle ayrı yataklarda uyumayın. Kavga etseniz dahi yatak ayırmayı aklınızın ucundan bile geçirmeyin.

Ömür boyu bir evlilik istiyorsanız yakınlığınızı ve saygınızı her zaman koruyun. Eşinize karşı sıcak ve sevecen olun. Bu mesafe cinsellikten çok daha önemlidir. Her daim sarılın ve bedensel temas kurun. El ele tutuşun, sohbet edin.

 

leyl öz

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort