Yukarı

Evinizde Çizgilere Yer Açın!

Bu sezon evinizde bir değişiklik yapmaya ne dersiniz? Çizgilerle dekore edebileceğiniz evinize sıcak, samimi bir hava katabilirsiniz. Hatta öyle çok masraf yapmanıza bile gerek yok. Ufak dokunuşlarla değişiklikler yapabilirsiniz. Mesela perdeler, halı, yastık, duvar kağıdı veya yeniden döşeteceğiniz bir berjer…

Öncelikle çizgileri hangi odada kullanacağınıza karar vermeniz gerekiyor. Daha sonra çizgiyi ne kadar yoğun kullanmak istediğinizi düşünün. Eğer çizgilerin ağırlıkta olduğu bir dekorasyonu tercih edecekseniz, işe tavanlardan ya da büyük eşyalardan başlayabilirsiniz. Ancak daha minimal tasarımları tercih ediyor ve çizgileri odaya tamamen yaymak istemiyorsanız, detaylarda kullanacağınız çizgiler tarzınızı yaratmanıza yardımcı olacaktır. Mesela küçük yastıklarınızı, perdelerinizi ya da abajurunuzu çizgili seçebilirsiniz.

Odanın tümünün çizgili eşyalardan oluşması ise muhtemelen gözünüzü yoracak ve mekanı karışık gösterecektir. Bu nedenle büyük parçaları çizgili kullandığınızda, geri kalan parçaları mümkün olduğunca desensiz ve tek renk tercih etmeye çalışın. Örneğin duvarları, halıyı veya perdeleri çizgili yaptıysanız, yastıkları ve koltukları tek renk tercih etmenizde fayda var.

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort