Yukarı

Erkeklerin İtici Bulduğu 4 Davranış!

Erkekler özellikle cinsel dürtüler açısından çok hassastırlar. Bir çok hareketiniz onlara seksi gelirken, bazı sizin seksi olacağını düşündüğünüz davranışlar ona itici gelebilir. Mesela önünde eğilmeniz, dudaklarınızı ısırmanız onlara seksi gelen davranışlardan bazılarıdır. Fakat bunları bilinçsizce yapıyorsanız daha da tapılası yapar sizi. Peki sizi hangi davranışlar itici yapar hiç merak ettiniz mi?

İşte biz sizin yerinize merak ettik ve araştırdık. 

  • Sahte gülümseme ve şehvetli bakışlar sizi itici yapar. Çünkü bir erkek her ne kadar sekse önem verse de her şeyden önce samimiyet arar.
  • İddialı ve aşırı dekolteli kıyafetleri erkekler çok beğenir diye düşünüyorsanız tabii ki yanılıyorsunuz. Çünkü bu durum erkeğe “Neden bu kadar dekolte giyiyor” sorusunu sordurur. Erkekler bir kadının sadece kendisine ait olmasını isterler ve kötü bakışlardan rahatsız olurlar. Bu nedenle giyim önemlidir.
  • İçki küpüne düşen kızlar! Hiç de seksi değil! Adeta iticilik abidesi. Çünkü alkol sonrası nasıl görüneceğinizi siz bilmiyorsunuz ama yanınızdaki erkek biliyor. Tamam eğlenelim gülelim ama kadının bir sınırı olmalı ki seksiliğini ve güzelliğini kaybetmesin.
  • Daha ilk ilişkilerde uç isteklerde bulunmayın. Çünkü bu durum erkeğin özgüvenini kırar ve sizden uzaklaştırır. Fazla istekli görünmenizde yanlış olan bir şey yok fakat, ilk beraberlikte sınırları zorlamayın. Birbirinizi zamanla hissederek keşfedin.

language-switcher-26_m

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort