Yukarı

Erkeklerin İlgilendiğini Anlamanın Yolu : 10 İpucu

Kadınlar erkeklerin kendileriyle ilgilenmelerini çok isterler. Buda ilişkide bazen sorunlara yol açabilir.İlgilenip ilgilenmediğini anlamanın diğer yolu aşağıdaki ipuçlarımızda yerini almıştır.
Bir erkeğin sizinle ilgilendiğini ve sizden hoşlandığınız nasıl anlarsınız? İşte erkeklerin hareketlerini okumanın yolları…

1. Düzenli olarak size baktığında gülümsüyorsa sizden hoşlandığının ancak ilk adımı atmak için emin olmaya çalıştığının göstergesidir.

2. Sizi gördüğünde yanakları al al oluyorsa karşınızdaki utangaç ve çekingen bir erkek unutmayın.

3. Göz kontağı kurmak da hoşlantı belirtileri arasında sıralanır ancak kesin konuşmamak gerek. Burada dikkat etmeniz gereken göz kontağını uzatıp uzatmadığıdır. Biraz daha uzun bakıyor ve inceden gülümsüyorsa tamamdır. Size sinyaller göndermeye çalışıyor.

4. Ellerini kalçasının üzerine koyuyor ve başparmaklarını da kemerinin hizasında tutuyorsa bingo! Erkekler bu pozisyona farkında olmadan girerler ve özgüven dolu, ilgili ve erkeksi olduğunun göstergesidir.

5. Çoğu zaman hoşlandığımız kişinin hareketlerini farkında olmadan taklit ederiz. Yaptığınız el hareketlerini tekrarlıyor, sizin konuşma temponuzda konuşuyor ve aynı zamanda gülüyorsa sizden hoşlanıyor demektir.

6. En kesin ipuçlarından biri dokunmadır. Eğer sürekli size dokunmaya çalışıyorsa kesinlikle sizinle ilgileniyordur. Konuşurken kolunuzu tutuyor veya yanınızdan geçerken yanlışlıkla çarpmış gibi davranıyorsa size tutulduğundan emin olabilirsiniz.

7. Konuşurken veya durup dururken alnını size doğru uzatıyor ve başını eğiyorsa söylediklerinizle ilgileniyor demektir.

8. Çoğunlukla bakışlarımız bizi ele verir. Size baktığında göz bebekleri büyüyorsa ilgi duyduğunu söyleyebiliriz. Küçülüyorsa ise dikkat! Hoşlanmadığımız şeyleri gördüğümüzde göz bebeklerimizin küçüldüğünü unutmayalım.

9. Sizi dinlerken kaşlarını kaldırıyor ve gözlerini iyice açıyorsa sizinle ilgileniyor demektir. Bu hareketler flört etmeye çalıştığının göstergesidir.

10. Parmak oynatmak beklenti ve şüphe göstergesidir. Sizinle konuşurken sürekli parmaklarını oynatıyorsa gergin ve size karşı harekete geçmek için bir an kolluyor demektir.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved