to top

Erkekleri Yataktan Uzaklaştıran Kadınlar

Erkekler için cinselliğin ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Hatta bir çok evliliğin bitiş sebeplerinden birisidir cinsel uyumsuzluk. Hayatımızda bu kadar önemli yere sahip olan cinsellik için anlatacaklarımız saymakla bitmez fakat kısaca özetlemek gerekirse, erkekler zaman zaman hayatlarındaki kadından uzaklaşırlar. Buna sebep olan başlıkları kısaca özetleyelim istedik.

 

Erkekler utangaç kadın sevmezler,

Yani her erkek yatakta rahat hareket etmek ister. Bu nedenle kendini saklayan, gizleyen yada yaklaşımlardan utanan kadınlar erkekler için tercih edilmeyen tiplerdir.

 

Temiz olmayan kadın,

Güzel kokuların uyarıcı etkisini hepimiz biliyoruz. Peki bu konuda kendimize ne kadar dikkat ediyoruz. Üstelik temiz olmayan bir kadın yada erkek farketmez hiç kimse yakınında istemez öyle değil mi?

 

Cinsellikte kurallı kadınlar,

Cinsellikte belirli bir ahlaki yada örfi kurallara sahip olan kadınlar yatakta rahat olamayacağından ve sınır koyacağından erkekler bu kadınları tercih etmezler. Çünkü cinsellik bütün duygular ile yaşanılması gereken ve her iki tarafın da kendini iyi hissettirmesi gereken bir mutluluk türüdür.

 

Bazı erkekler cesaretlendirilmek ister,

İşte bu yüzden erkeğinizi ara ara cesaretlendirin ve onunla olmaktan mutlu olduğunuzu ona hissettirin. Bu durum onun çok hoşuna gidecektir.

 

Orgazm olmak,

Her iki tarafında mutlu bir cinsellik yaşaması kişileri birbirine bağlar. Eğer hemen her ilişki sonrası mutsuz olduğunuzu hisseder ise yada sizin orgazm olmadığınızı bu tip kadınlar erkeğin özgüvenini sarsacağından tercih edilmezler. Siz de bu özel anın tadını çıkarın. Çok zorlanıyor iseniz rol yapın. Rol yapmak bile bir süre sonra sizin hoşunuza gidecek…

 

Anne gibi olmayın,

İlişkilerdeki en büyük sorun anne rolüne bürünmüş kadınlardır. Bu rol anne gibi davranan kadınlar ve anne olan ve bebeğinden başka bir şey düşünmeyen kadınlar olmak üzere ikiye ayrılır. Bize göre siz ikisi de olmayın. Birincisi; Siz onun annesi değilsiniz. Birlikte güzel vakit geçirdiği hayatın zorluklarını paylaştığı eşisiniz. Kincisi ise; anne olmak bütün hayatınızı etkilemesin bu sizi de yorar. Hayatınızın tadını birlikte çıkarın ve anne baba görevlerini de birlikte yapın.

 

 

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.