to top

Erkeklere çiçek gönderilir mi?

Erkeklere çiçek alınır mı? sorusu özellikle kadınlarında erkeklerinde soruları arasında. Ancak yapılan araştırmalarda kadınların erkeklere çiçek almasının  doğal ve güzel etkiler bıraktığı düşüncesinde. Psikologlarda alışagelmiş bir davranış olan erkeklerin kadınlara çiçek alma kuralının kalktığını artık kadınların erkeklere çiçek aldığını belirtti.

Uzmanlar kadınların bu tavrının küçümsenmemesi gerektiğini ilişkilerde paylaşımın önemli olduğunu ve hatta kendilerine çiçek hediye edilen erkeklerin çok daha şanslı olduğu ve diğer erkeklere göre kendilerini ayrıcalıklı hissedeceklerini belirttiler.

TARTIŞMALI ALAN

“Erkeklere çiçek alınır mı, alınmaz mı?” tartışması hiç bitemeyecekmiş gibi. Ama işin aslı, bu durum erkek için çok keyifli. Kadınlardan farklı özel günlerde alınan çiçeklerin, erkek için anlamı ve önemi büyük.

ERKEĞE VERİLEN ÇİÇEK KADININ İMZASI

Erkeklere çiçek almak demek, bir demet gül ile ona sürpriz yapmak demek değil. Durum bundan çok daha farklı. Erkeklerin iş yerlerine ve evlerine alınan şık çiçekler onları daha mutlu edebilir. Yeni iş gününde tebrik anlamı taşıyan güzel bir çiçek ile yanında olduğunuzu hatırlatabilirsiniz.

 

 

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.