to top

Erkekler ne ister?

Erkekler ne ister? sorusuna sex uzmanı Tracy Cox yanıtlar verdi. Partnerinizle seks yaparken bazı şeylere “hayır” yanıtını alıyorsanız, neden reddettiğini düşünün. Duymak istediği şey diğer insanların da bunu yaptığı olabilir mi? Hem kendinizi yeniden gözden geçirin hem de önerilerimize kulak verin deriz.

 

1) Erkekler görselliğe önem verir

Erkekler gördükleri şeye karşı istek duyarlar, görsel olarak heyecanlandırılmak onları çok etkiler. Onu harekete geçirecek şekilde giyinmenizi, süslenmenizi ya da seks isteği yaratacak hareketlerinizi gözler. Sevgilinizi ya da eşinizi en iyi siz tanırsınız. Hoşlandığı şeyleri görmesini sağlayın ve o gün onun günü olsun.

2) “Onun için yeterince iyi olmalıyım” düşüncesinden kurtulun

Erkekler yeni şeyler denemekten hoşlanır. Yani sevgiliniz ya da eşiniz yatakta yeni şeyler istediğinde bunun anlamı “yatakta yeni şeyler denemek” niyetinde olduğudur. Çoğu kadın bundan ne anlam çıkarır? Onun istediğini vermek yerine peşine dedektif takar ve kendisinden neden soğuduğunu anlamaya çalışır.

Erkek bunu söylediğinde genel olarak sizinle seks yapmaktan artık zevk almadığı sonucunu da çıkarmanız yüksek ihtimal. “Bana sahipken neden diğer fantazilere ve yeniliklere ihtiyaç duyuyor” diye de düşünebilirsiniz. Her iki tepkiyle de sıkça karşılaşılır. Ona eleştirel bir bakışla yaklaşmayın. Her öğlen hamburger yemek yerine sizden farklı bir yemek istedi sadece. İnsanların farklılıklara ve çeşitliliğe ihtiyacı vardır. Kendinizden itmek ve yargılamak yerine onu kucaklayın.

3) Hayır, şişman görünmeyeceksiniz

Partneriniz dantelli ve vücudunuzu saran iç çamaşırları ile gecelikler giymenizi mi istiyor? Kadınlar bu tür şeyleri şişman göstereceği ya da itici olacağı korkusuyla giymek istemez. Gerçekte çoğu kadın bu kıyafetleri yatakta çok fazla macera istemedikleri için de giymeyi tercih etmez. Erkekler ise bu tür şeyleri iç gıcıklayıcı ve seksi bulur. Sizi isteyen bir erkek asla ne kadar şişman ya da itici göründüğünüzü düşünmez!

4) Yeni araştırmalar yapın

Eşinizin vücuduna her seferinde yeni yerler keşfedercesine dokunun. Biraz hassas bir konu olsa da size olumlu bir reaksiyon vereceği kesin.

5) Yatak dışında yerler deneyin

Daha önce de yatak odasında seks yapmanın sıkıcı olduğunu defalarca duydunuz. Peki o zaman neden hala orada seks yapmaya devam ediyorsunuz? Yatak odanız dışında seks yapmaktan hoşlanacağınız yerler olabilir. Katıldığınız bir partide, banyoda, mutfakta ya da evde misafir varken gizli bir köşede hızlı seksi deneyebilirsiniz. Sevgilinizin ailesinin mutfağında ona tutkulu bir öpücük verebilirsiniz. Evinizin diğer odalarında ona aniden sarılarak sevişmeyi başlatabilirsiniz. Bunları ve aklınıza gelebilecek birçok yeniliği deneyerek cinsel yaşamınızı hareketlendirebilirsiniz.

 

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.