to top

Erkekler için 2016 sevgililer günü hediyesi önerileri

Erkeklere hediye almak son derece zor bir seçim gerektirir. Zira erkeklerin neyi beğeneceğini pek de bilemiyoruz. Ancak her stil sahibi erkeğin beğeneceği hediyeler de bulunuyor. Bu durum bizim de hediye seçimlerimiz kolaylaştırabiliyor.

Sevgililer gününde erkek arkadaşınıza ya da eşinize hediye almayı düşünüyorsanız bu yazımız sizin için bir rehber niteliğinde olacaktır.

1- Saat

Her stil sahibi erkeğin göz alıcı bir saatinin olması gerektiğini düşünüyoruz. Çünkü kol saati erkeği seksi gösteren özelliklerden sadece bir tanesi belki ancak son derece de önemli.

stil_sahibi_erkekler_icin_hediyeler

2- Kol düğmesi

Özellikle takım elbise tercih eden beylerin vazgeçilmezleri arasında yer alan kol düğmeleri, karizmatik ve güçlü duruş sağlıyor. Hepimiz erkeklerimizin bu özelliklere sahip olmasını isteri. O halde onlara güzel bir çift kol düğmesi hediye alabilirsiniz.

stil_sahibi_erkekler_icin_hediyeler_2

3- Hobiye özel hediye

Eğer ki erkek arkadaşınızın ya da eşinizin kendine has bir hobisi varsa, o alanda bir hediye almak da son derece mantıklı olacaktır.

erkekler_icin_sevgililer_gunu_hediyeleri

4- Ayakkabı

Mevsime uygun kaliteli bir ayakkabı da erkeklere alınacak hediyelerin başında gelir. Güzel bir seçimle onu mutlu edebilirsiniz.

erkekler_icin_hediyeler_ayakkabi

ikoncan

Sorry, the comment form is closed at this time.