Yukarı

Erkeğin Sevdiği Nasıl Anlaşılır?

Sevgi gösterisinde bulunmak herkesin yapabildiği bir davranış değildir. Özellikle erkekler maalesef bu konuda biraz daha çekingen olabiliyorlar. Çocukluğunda anne ve babasından sevgi görmeyen erkekler bu konuda herkesten daha çok zorlanırlar. Bu nedenle erkeklerin sevip sevmediğini anlamamız genellikle çok zor.

Peki yeni bir ilişkiye başladınız ve sizi sevip sevmediğinden emin olmak istiyorsanız nasıl anlayabilirsiniz sorusuna gelelim. Bu konuda net bir şeyler söylemek mümkün olmamakla beraber, tecrübe ve gözlemlere dayanarak size bilgiler aktarmak istiyoruz. Cool kadın ekibi olarak bir araya geldik ve şöyle sonuçlara vardık;

Eğer bir erkek size sevdiğini söylemiyorsa bu sevmediği anlamına da gelmez. Öncelikle bunu kabul edelim.

Bir kadından bahsetmek istiyorum. Kadın diyor ki; yıllarca eşimim beni sevmediğini düşündüm ta ki bir gün otobüste yolculuk yaparken ben uykuya daldığım sırada güneşin yüzüme vurduğunu görünce elini güneşe tutuncaya kadar. İşte bu gibi davranışlar partnerinizin sizi sevdiğini gösterir. Eğer bir kış günü üşüdüğünüzde elinizi nefesi ile ısıtmaya çalışan bir sevdiğiniz varsa o da sizi seviyordur emin olun.

Birlikte bir şeyler yerken tabağın sonunda kalan son parçayı yemek yerine ben doydum yada artık yemeyeceğim diyorsa bilin ki sizin yemeniz için bunu söylemiştir.

Size seviyorum demiyor ama size sarılıyorsa sizi sevdiğindendir.

Eğer yaşadığı acı veya tatlı olayları er geç sizinle paylaşıyor nedense içinde tutamıyorsa sizi seviyor sizinle huzur buluyordur.

Bir çok kararınıza destek oluyorsa ve size hayır demiyorsa bu her söylediğinizi kabul ettiği anlamına gelmez. Aslında sizi üzmek istemiyordur.

Sizi etrafındaki herkesle tanıştırıyorsa bu sizinle gurur duyduğu ve sizi sevdiği içindir.

Bunun gibi bir çok örneği çoğaltabiliriz. İşte bunlardan birisi sizin ilişkinizde mevcut ise “Seni Seviyorum” cümlesinin çok da bir önemi yoktur.

seven-erkek-nasil-anlasilir

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved