Yukarı

Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer!

Kadınlar kadar erkekler de mutfakla ilgilenir. Ancak bir farkla, kadınlar mutfağın genişliği ve güzelliği ile ilgilenirken, erkekler ise mutfaktan hangi kokunun geldiği ile ilgilenir.
Kadınlar en çok giyim tarzı ile erkeklerden eleştiri alırken, erkekler ise yemek yeme şekli, alışkanlıkları ve miktarı ile ilgili eleştiri alırlar. Ancak kadınlarınki bir süre devam ettikten sonra özgürlüğe kavuşurken erkeklerinki bir ömür boyu sürer.
Erkeklerin neler yemeleri gerektiği, sağlıklı bir beslenmenin nasıl olduğu ve yemek vakitleri dışında yemek yenilmemesi konusunda erkekler üzerinde kadınlar tarafından uygulanan bir baskı vardır.
Erkeğini mutlu etmek isteyen bir kadın ise bu denetim ve baskıyı biraz yumuşatarak, erkeğin yemek zevki konusunda biraz toleranslı davranır.
Aslında her kadının bilmesi gereken en önemli bilgi ise, erkeğin masa düzen ve şıklığından ziyade yine yemeklerle ilgilendiğini bilmesi gerektiğidir. Mesela, masanın örtüsü ve tabağın şekli ile uğraşmak yerine bir tatlı veya fazladan bir çeşit yemek daha yapabilirsiniz. Fakat buradaki yemekten kastımız çorba ve salata dışındaki ana yemeklerdir. Ayrıca turşular, mezeler, salatalar, pilavlar daha doğrusu ne varsa sofraya konulmalıdır. Sofrada ne kadar tabak var ise erkek için o sofra o kadae güzel ve emek verilmiş bir sofradır.
Yemek yemeyi bu kadar özel bir zevk haline getirmiş olan erkek tabiî ki de sorunlarla bu zevki boğmak istemez. Şunu unutmayın ki her erkek sorunlarını konuşmak ve çözüm bulmak ister. Fakat iki yer hariç birincisi yatak odası, ikincisi yemek masası.
Erkekler huzur içinde yenilen yemeği sorunsuz, huzurlu bir aile olarak görür. Normalde yemek yerken televizyon izlemeyi önermesek de ille de konuşulması gereken bir konu var ve kendinizi tutamıyorsanız televizyonu açmanız sizin konuyu erteleyebilmenize yardımcı olacaktır.

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort